Gönül Dağı Taner’in babası İrfan Kaya kimdir? Gönül Dağı İrfan’ı kim canlandıracak?

TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan Gönül Dağı'nda Taner, babasının yaşadığı haberini alır almaz dedesi ile birlikte yola koyulur. Dizinin takipçileri Gönül Dağı dizisinde Taner'in babası İrfan karakterine kim hayat verecek sorusuna yanıt arıyor. Peki Gönül Dağı dizisinde Taner'in babası İrfan'ı kim oynayacak?

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TRT 1’in sevilen dizisi Gönül Dağı‘nda Taner’in babası İrfan Kaya’yı kimin oynayacağı merakla bekleniyor.

Gönül Dağı 64. bölümde Taner babası İrfan’ın yaşadığını ve Tokat’ın Reşadiye ilçesinde yaşadığı haberini alır. İçi içine sığmayan yaşadığı şoku atlamayan Taner soluğu ablasının yanında alır ama eniştesi hamile olduğu ablasına olay netleşmeden haber verilmesini istemez. Taner, babasını bulma ümidi ile dedesi ve kuzenleri ile yola koyulur. Peki Gönül Dağı dizisinde Taner’in babası İrfan karakterine kim hayat verecek?

Gönül Dağı’nın Dilek’i Gülsim Ali gidiyor! Yerine gelecek isim belli oldu

GÖNÜL DAĞI TANER’İN BABASI İRFAN KARAKTERİNE KİM HAYAT VERECEK?

Gönül Dağı dizisinde Taner babası İrfan’ın yaşadığını ve Tokat’ın Reşadiye ilçesinde yaşadığını öğrenir. Yıllardır öldüğünü bildiği babasının yaşadığını öğrenen Taner aklında onlarca soru ile ablasına haberi vermek ister ama eniştesi Sefer, ablasının hamile olduğunu ve zor bir hamilelik geçirdiğini ve netleşmeden söylemeyelim sözünün ardından ablasına haberi vermez. Kuzenleri ve dedesi Ciritçi Abdullah ile yola çıkan Taner babasını bulmak için yola koyulur. Peki Taner’in babası İrfan karakterine kim hayat verecek?

Gönül Dağı izleyicisi bu habere çok üzülecek! Gönül Dağı sezon finali tarihi belli oldu

Gönül Dağı Taner’in babası İrfan Kaya kimdir? Gönül Dağı İrfan’ı kim canlandıracak?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.