Esra Erol’da Gamze ve Erdi’nin TikTok videoları izleyenlerin ağzını açık bıraktı

TikTok'ta canlı yayınlar yapan Erdi ve birlikte olduğu Gamze, Esra Erol'un programında stüdyoya gelince yaşananlar izleyenlerin ağzını açık bıraktı. TikTok'taki canlı yayınları ekranlara gelen ve hem sözleri hem de davranışları tepki çeken Erdi'ye Esra Erol kayıtsız kalamadı ve "Bugün de takipçi sayısı arttıysa yazık" dedi. Öte yandan Gamze'nin yaptıklarını daha fazla kaldıramayan annesi Nergiz, terliğini çıkarıp Gamze'yi stüdyoda kovaladı. Yaşananlar izleyicileri adeta şoke etti.

featured

Hafta içi her gün ATV’de yayınlanan Esra Erol’da programında Erdi, Gamze ve Nergiz arasında yaşananlar izleyenleri şok etti.  Daha önce de Esra Erol’un programına gelen ve Ayfer’le evli olan Erdi’nin ilişkisi olan Gamze’yle stüdyoda bulunduğu anlarda yaşananlar ortalığın karışmasına yol açtı.

Programda TikTok yayınları da ekranlara gelirken hem Gamze’nin annesi hem de Esra Erol, gördüklerine tepki gösterdi. Ancak Gamze’nin annesinin tepkisi daha ağır oldu ve Nergiz Hanım terliğini çıkarıp Gamze’yi kovaladı.

TİKTOK YAYINLARI EKRANLARA GELDİ

Ayfer’le evli olan Erdi, ilişkisi olan Gamze’yle stüdyodaydı. Esra Erol yayında, Erdi’nin TikTok’taki yayınlarını izletti ve Gamze’ye ‘Bir erkek bir kadına böyle davranabilir mi?’ diye sordu. Erdi’nin yayınlardaki Gamze’ye yönelik üslubu dikkat çekerken ‘Aklını alırım senin, boş yapma’ sözleri Erol’un tepkisini çekti. Gamze ise bunların kendi aralarındaki tartışmalar olduğunu ve Erdi’nin kötü niyetli olmadığını söyledi. Görüntülerde Erdi’nin Gamze’ye doğru çakmak fırlattığı da görüldü. O anları izleyen Erol, gözlerine inanamadı.

ERDİ’YE ÇİKOLATA YEDİRMİŞ

Gamze, ekranlara getirilen sosyal medyadaki canlı yayınlarını savunurken görüntülerin devamında Erdi’ye çikolata yedirdiğini de söyledi. O görüntüler de ekrana gelince, yaşananlara kimse anlam veremedi. Bu esnada Gamze’nin annesi Nergiz’in de bulunduğu stüdyoya gelen Gamze ve Erdi, bir kez daha stüdyonun karışmasına yol açtı.

https://twitter.com/atvcomtr/status/1598311202006110208?s=20&t=78MgNsyJBW59teZrtp3BEw

TERLİĞİNİ ÇIKARIP KOVALADI

Nergiz, ikisini görünce bir kez daha çıldırdı. Nergiz’in tavırlarına gülerek karşılık veren Gamze ve Erdi, Nergiz’den hiç beklemedikleri bir tepkiyle karşılaştı. Nergiz “Benim böyle bir evladım yok” deyince Gamze’nin “Haydi güle güle” demesi üzerine Nergiz, terliğini çıkarıp Gamze’yi kovalamaya başladı. Gamze, terliği gördüğü anda yerinden kalkıp kaçarken Nergiz’e ise özel güvenlik müdahale etti.

Esra Erol ise Gamze’ye gerçekleri anlayamadığı için tepkiliydi. Erol, Erdi’ye TikTok’ta Gamze’yi aşağılamasının nedenini sordu. Erdi de görüntüleri savunurken karı koca olduklarını da söyledi.

SİZ KARI KOCA DEĞİLSİNİZ

Esra Erol ise buna, ‘Siz karı koca değilsiniz’ diyerek tepki gösterdi. Erdi, Allah katında karı koca olduklarını savunurken hem Erol, hem de stüdyodakiler buna karşı çıktı ve dini böyle şeylere karıştırmamaları gerektiğini söyledi.

ŞİMDİ BEN TERLİĞİMİ ÇIKARTIP FIRLATICAM

Erdi’nin itirazları üzerine sinirlenen Erol ‘Şimdi ben terliğimi çıkartıp fırlatıcam’ diye çıkıştı. Erdi, yayınlardaki sözlerini savunurken Erol ise hem Erdi’yi hem de Gamze’yi içinde bulundukları yanlıştan dönmeleri için ikna etmeye çalıştı.

Erdi’nin canlı yayınlarda Gamze’nin annesinin taklidini yaptığı da ortaya çıktı. Yayınlardaki konuşmaları ve Gamze’ye davranışları tepki çeken Erdi’nin TikTok’ta takip ediliyor olması stüdyodakiler tarafından şaşkınlıkla karşılandı.

BUGÜN DE TAKİPÇİ SAYISI ARTTIYSA

Erol ise ‘Bu çirkinliği takip edip like’layanların hepsi bence onların yanlışının arkasındadır, dün bunu söyledim. Bugün de takipçi sayısı arttıysa yazık.’ dedi.

Benzer Haberler
esra-erol-gulizar-sahin
15 yaşındaki çocuğa kaçan Esra Erol’daki Gülizar Akbulut’tan yeni bomba: ‘Babam beni satıyor’
7F9D30E4-2C3F-4F97-A0F5-9DD53055F152
Esra Erol’da yeni skandal! Şeref Çakır, eşinin öz dayısıyla ilişki yaşadığını açıkladı
4
Abdi Bilen’i evden kovup dolandıran 27 yaş küçük eşi Nefes Bilen’in tavırları, Esra Erol’u isyan ettirdi

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir