CIA uzantısı Ümit Özdağ yine YPG ve ABD’yi akladı: “YPG bir ordudur”

Türkiye'de bir iç savaş çıkarma gayretiyle provokasyonlarına devam eden Ümit Özdağ, Halk TV'de katıldığı canlı yayında skandal ifadeler kullandı. YPG için 'ordu' ifadesini kullanan Özdağ, ABD'nin çıkarlarını savunmaya devam etti.

featured

Türkiye’de ABD çıkarları doğrultusunda bir iç savaş çıkarmak için sabah akşam provokasyon yapan ve yalan söyleyen Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın ABD sevdası ibret verici söylemlerle devam ediyor.

“Türkçülük” yaptığını iddia ederek popülist söylemleriyle milliyetçi Türk gençliğinin beynini yıkayan ve Türkiye’de sokak olayları çıkarmak suretiyle Suriye’nin kuzeyinde kurulması planlanan terör devletine zemin hazırlamak isteyen Ümit Özdağ‘ın  1997 yılında ABD’de terör örgütü PKK yöneticileri ile görüştüğü ortaya çıkmıştı.

thumbnail
Ümit Özdağ PKK buluşması!
Irkçı provokatör Ümit Özdağ’ın PKK ile görüştüğü ortaya çıktı! İşte şok eden ihanetin belgesi

 

TERÖR ÖRGÜTÜ YPG İÇİN ‘ORDU’ DEDİ

ABD çıkarları doğrultusunda Türkiye’de ırkçı politikalarına devam eden Özdağ’ın Halk TV’de katıldığı canlı yayında terör örgütü YPG/PKK için kullandığı ifadeler ise şaşkınlıkla karşılandı.

Türkiye’de bir iç savaş çıkacak” tezini tekrarlayan Özdağ, “Amerikalıların yetiştirdiği YPG ordusu, Türkiye’de bir iç savaşa müdahale etmek için hazırlanıyor.” ifadelerini kullandı. 

 

İSTİKLAL SALDIRISINDA DA ABD VE YPG’Yİ AKLAMAYA ÇALIŞMIŞTI

Terör örgütü PYD-PKK’ya silah yardımı yaptığını kendisi açıklayan ABD’yi can-ı gönülden savunan Özdağ, Taksim’de gerçekleşen terör saldırısı sonrası ABD Büyükelçiliğinin taziye mesajını kabul etmediğini açıklayan İçişleri Bakanı Soylu’ya tepki göstererek saldırının arkasında ABD olmadığını iddia etmişti.

thumbnail
Ümit Özdağ ABD'yi savunmaya devam ediyor!
ABD sevdalısı Ümit Özdağ, İstiklal Caddesi’ndeki saldırının ABD ile ilgisi olmadığını açıkladı

 

FON ALDIĞI KURULUŞTAN TÜRK ORDUSU’NA KINAMA

ABD ve İsrail çıkarlarına hizmet eden vakıflarla içli dışlı olan Özdağ’ın toplantılarına katıldığı Washington Kürt Enstitüsü, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin PKK-YPG terörüne karşı düzenlediği sınır ötesi operasyona tepki göstermişti.

thumbnail
CIA sevdalısı Ümit Özdağ’ı fonlayan ABD vakıfları, Pençe-Kılıç Operasyonu’nu kınadı
CIA sevdalısı Ümit Özdağ’ı fonlayan ABD vakıfları, Pençe-Kılıç Operasyonu’nu kınadı

 

AİLE BOYU CIA HİZMETİ

Adı WikiLeaks sızıntılarında “ABD Büyükelçiliğinden çıkmayan ve bir etnik savaş çıkarma gayretinde olan Türk Miloşeviç” olarak anılan Özdağ’ın, ayrıldığı eşi Burçin Bilir’den olan oğlu, anaokulu eğitimini ABD Ankara Büyükelçiliği’nin anaokulunda aldığı geçtiğimiz aylarda ortaya çıkmıştı.

thumbnail
Ümit Özdağ ABD ve İsrail Vakıfları
Irkçı provokatör Ümit Özdağ’ın kirli ilişki ağı! ABD’deki Yahudi kuruluşu JINSA ile bağlantıları ortaya çıktı!

BABASI MUZAFFER ÖZDAĞ TESCİLLİ VATAN HAİNİ

NATO’dan emir alarak 1960 kanlı darbesini hazırlayan komitede yer alan Ümit Özdağ’ın babası Muzaffer Özdağ, Adnan Menderes ve Demokrat Partili isimlerin idamına giden süreçte ABD ile işbirliği içinde vatana ihanet suçu işlemişti.

Aile boyu ABD çıkarlarına hizmet eden Özdağ’ların CIA için özel yetiştirilmiş bir devşirme sülale oldukları iddiaları da Ümit Özdağ tarafından hiç yalanlanmayan konular arasında. Öyle ki, ABD’de bulunan CIA destekli pek çok düşünce kuruluşu Ümit Özdağ’ın kurduğu vakıflara milyonlarca dolar fon aktarmıştı.

KARDEŞİ CIA TÜRKİYE MASASI GÖREVLİSİ

Oğlu, baldızı, babası, ABD vakıflarından milyonlarca dolar fon derken Ümit Özdağ’ın ABD ile asıl kirli işbirliğini ortaya koyan gelişme ise kardeşinin CIA çalışanı çıkması.

Özdağ’ın iki erkek kardeşinden biri olan Hakan Özdağ’ın uzun yıllardır ABD’de yaşadığı ve CIA Türkiye Masası’nda görev aldığı anlaşıldı. Oğlunun ABD Ankara Büyükelçiliği Anaokulunda okuduğu ve baldızını aynı büyükelçilikte referans olarak işe başlattığı sorularını görmezden gelen Özdağ’ın kardeşinin CIA çalışanı olduğunun ortaya çıkması üzerine sessizliğini bozup bozmayacağı merak konusu oldu.

 

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir