Cemal Enginyurt, Alaattin Çakıcı’ya tepki gösterdi daha sonra tweetini kaldırdı!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu CHP grup toplantısında yaptığı konuşmada MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi eleştirdi ve “Mafya liderlerini, uyuşturucu kaçakçıları serbest bırakıp düşünce suçlularını hapsetmekten vazgeçecek misin?” ifadelerini kullandı.

Bunun üzerine Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedef alan Alaattin Çakıcı, yazdığı mektupla CHP’nin tepkisini çekti. CHP’lilerin tepki gösterdiği Çakıcı’ya MHP’den ihraç edilen Cemal Enginyurt da tepki gösterdi. Ancak Enginyurt, Çakıcı’ya tepki gösterdiği tweetini kısa süre içinde hesabından kaldırdı.

“HİÇ KİMSENİN BİR PARTİ GENEL BAŞKANINA AĞIR HAKARET ETME HAKKI YOKTUR”

Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, “CHP Genel Başkanı’nı sevmeyebilirsiniz, fikirleri sizin için önemsiz olabilir. Lakin hiç kimsenin bir parti genel başkanına ağır hakaret etme hakkı yoktur” dedi.

Enginyurt’un sildiği tweeti şöyle:

“CHP Genel Başkanını sevmeyebilirsiniz,fikirleri sizin için önemsiz olabilir. Lakin hiç kimsenin bir parti Genel Başkanına,ağır hakaret etme hakkı yoktur. Eğer buna karşı çıkmazsak,yarın önüne gelen Parti liderlerine hakaret eder. Fikri olan söylesin,kötü söz kimseye yakışmaz.”

Twit

Cemal Enginyurt, Alaattin Çakıcı’ya tepki gösterdi daha sonra tweetini kaldırdı!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.