Ajans bu defa çuvalladı! #İYİPartiTiyatrosu Meral Akşener’i bile şaşırttı

featured

Meral Akşener’in Hatay ziyareti büyük bir tiyatroya sahne oldu. Esnaflarla sohbet eden Akşener olumsuz bir şey çıkmayınca tezgahın arkasına geçerek kendisini esnaf olarak tanıtan CHP’li, Türkiye’yi kötülemeye başladı. Kendisini tezgahtar olarak tanıtan kişi, “Bu ülkede konuşmak istiyorum. Derdimi anlatmak istiyorum. CHP Gençlik Kolları’nda bulunuyorum” şeklinde konuştu. Hatay’da kuyumcu sahibi ise Akşener’e, “Biz iki kişi çalışıyoruz bu arkadaşlar bizimle değil” deyince gerçek kısa sürede ortaya çıktı.
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Hatay’ın Kırıkhan ilçesindeki esnaf ziyareti ‘tiyatro’ya sahne oldu.

“TÜRKİYE’Yİ KÖTÜLEMEYE BAŞLADI”

Tezgahın arkasına geçerek kendisini esnaf olarak tanıtan CHP’li, Türkiye’yi kötülemeye başladı. Kendisini tezgahtar olarak tanıtan kişi, “Bu ülkede konuşmak istiyorum. Derdimi anlatmak istiyorum. CHP Gençlik Kolları’nda bulunuyorum” diye konuştu.

“BU ARKADAŞLAR BİZİMLE DEĞİL”

Hatay’da kuyumcu sahibi ise Akşener’e, “Biz iki kişi çalışıyoruz bu arkadaşlar bizimle değil” deyince gerçek kısa sürede ortaya çıktı.

“SANKİ BİZİM YANIMIZDA HAREKET ETMESİ AĞRIMIZA GİTTİ”

A Haber ise Hatay’da kuyumculuk yapan kişi ile olay sonrası bir röportaj gerçekleştirdi. Kuyumcu, gerçekleri samimiyetle muhabirlere anlatarak, “İş yeri sahibinden önce izin alması lazımdı. Sanki bizim yanımızda bizimleymiş gibi hareket etmesi bizim ağrımıza gitti işin doğrusu. Tasrif etmediğimiz bir konuşma oldu orada. Ortamda biz de sıkıntıya girdik. Biz de rahatsız olduk” ifadelerini kullandı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir