Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisinden yeni fragman geldi!

Amazon Prime'da 2 Eylül tarihinde yayınlanacak olan Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisinin yeni fragmanı yayınlandı.

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yüzüklerin Efendisi hayranlarının merakla beklediği Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisinin yeni fragmanı yayınlandı.

Amazon’un, Amazon Prime platformunda yayınlanacak olan Yüzüklerin Efendisi dizisi ‘Güç Yüzükleri’ (The Rings of Power)’dan yeni tanıtım görselleri ve yeni bir fragman paylaşıldı.

İlk sezonu toplamda 8 bölüm sürecek olan dizinin ilk bölümünün adı ‘Shadow of the Past’ (Geçmişin Gölgesi) olacak.

Yuzuklerin Efendisi Dizi

İLK BÖLÜM 2 EYLÜL’DE YAYINLANACAK

Toplam 5 sezon ve 50 saat sürecek olan ‘The Lord of the Rings: The Rings of Power’ dizisi 2 Eylül’de Amazon Prime üzerinden yayına başlayacak.

D. Payne ve Patrick McKay ikilisi tarafından ekrana taşınan yapımın oyuncu kadrosunda Peter Mullan, Cynthia Addai-Robinson, Nazanin Boniadi, Benjamin Walker, Morfydd Clark, Ismael Cruz Cordova, Robert Aramayo ve Augustus Prew gibi isimler yer alıyor.

Yuzuklerin Efendisi Dizi 2

İKİNCİ ÇAĞ’DA GEÇECEK

Dizi evrendeki İkinci Çağ döneminde geçecek. Yüzüklerin dövülmesi, Karanlık Lord Sauron’un yükselişi ve Númenor’un destansı hikayesi gibi İkinci Çağ’daki birçok önemli konuyu işleyecek.

Yuzuklerin Efendisi Dizi 3

ÇEKİMLER YENİ ZELANDA’DA YAPILDI

Yalnızca bir sezonu için 465 milyon dolar harcama yapılan Yüzüklerin Efendisi dizisinin çekimleri Yeni Zelanda’da yapıldı.

Yuzuklerin Efendisi Dizi 4

Yuzuklerin Efendisi Dizi 5

Yuzuklerin Efendisi Dizi 6

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisinden yeni fragman geldi!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.