Partide uyuşturucu kullanan Şeyma Subaşı’dan yeni paylaşım! Acun Ilıcalı kızını almak için jetini gönderdi iddiası

Katıldığı bir doğum günü partisinde uyuşturucu kullandığı öne sürülen Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma, "Hiçbir çiçek başka bir yerde olmak için acele etmiyor." gibi notlar düştü

featured

Şeyma Subaşı‘nın görüntülerinin çıkmasının ardından Acun Ilıcalı da hemen devreye girdi. Ünlü yapımcının, kızı Melisa’yı annesinin yanından aldırmak adına özel jetini gönderdiği iddia edildi.

PAYLAŞIMI OLDUKÇA İLGİNÇ

Görüntülerin sosyal medyada dolaştığı sırada Subaşı’nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım da oldukça dikkat çekti.

Şeyma Subaşı ve sevgilisi Mohammed Alsaloussi’den uyuşturucu rezaleti! Özel partide görüntülendiler

Subaşı paylaşımında, “Hiçbir çiçek başka bir yerde olmak için acele etmiyor. Hiçbir dalga vaktinden önce kıyıya doğru ilerlemez” gibi ifadeler kullandı.

İşte o paylaşımın tamamı:

Düşünmediğiniz zaman bile büyüyorsunuz. Olman gereken kişi oluyorsun ve bu da doğru: Ya her zaman olduğun kişiden daha fazlası olma konusunda endişelenmen gerekmiyorsa? Ya şu anda kim olduğunuz fazlasıyla yeterliyse ve bu sadece yavaşlama ve değerinizi anlama meselesiyse? Her zaman orada olan lütfu fark edecek kadar uzun olmayı öğrenmek mi? İleriye doğru hareket güzel bir şeydir. Birçoğumuz güzel bir gelecek için umutsuzuz ve bunda yanlış bir şey yok. Ve bu da doğrudur: Yavaşlıkta yanlış bir şey yoktur. Doğada etrafınızda milyarlarca farklı şey olması gerektiği gibi yavaş bir hızda hareket eder. Hiçbir çiçek başka bir yerde olmak için acele etmiyor. Hiçbir dalga vaktinden önce kıyıya doğru ilerlemez. Yağmur hızla yağsa bile, bu düzeyde bir kuvvetin oluşması zaman aldı. Şu anda nerede olursan ol yeter. Burada büyüme nasıl görünüyorsa iyi ve önemli. Umarım kalbiniz değişim, şifa ve dönüşüm için can atmaya devam eder ve umarım ayaklarınızın altındaki toprağı da hatırlarsınız. Güneş tepenizde parlıyor. Rüzgar Çok anlamlı. Büyümeden önce kendinizin daha iyi bir versiyonu olmak zorunda değilsiniz. İşte buradasın, yeter.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir