Müge Anlı’da akılalmaz olay: Damadıyla kaçtı, kızına beddualar savurdu

Eşini terk ettiği gerekçesiyle Müge Anlı ile Tatlı Sert’e çıkan Narin isimli kadın, annesi ve eski kocasının kaçtığını söyleyerek izleyenleri şaşkına çevirdi.

featured

ATV ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te yine ağızları açık bırakacak bir olay ele alındı.

Programa başvuran Rıfat Bey, eşi Narin’in evi terk ettiğini ve kendisine günlerdir ulaşamadığını söyleyerek yardım istedi.

EŞİ VE ANNESİNİN BİRLİKTE KAÇTIĞINI SÖYLEDİ

5 yaşındaki çocuğunu alarak eski sevgilisine kaçtığı ileri sürüldü. İddiaların ardında canlı yayına çıkan Narin Hanım ise bambaşka bir iddia ortaya atarak eski eşi ve annesinin birlikte kaçtığını söyledi.

İddia sonrası canlı yayına bağlanan anne ve Narin arasında kavga çıktı.

Narin Hanım, Rıfat’tan önceki evliliğinde eşinin saçlarını kazıtarak kendisini dilendirdiğini söyledi.

https://twitter.com/atvcomtr/status/1593143270900920320?s=20&t=GoVuoeyvK4MFC8zSqQxt7g

EVDE GİZLİ GİZLİ BULUŞUYORDUNUZ

Annesi ve eski eşinin o dönem yakınlaştıklarını iddia eden Narin Hanım, “Beni dilenmeye gönderip evde gizli gizli buluşuyordunuz. Çocuklar her şeyi anlattı” diyerek herkesi şaşkına çevirdi.

Kızının iddialarının ardından canlı yayına telefonla bağlanan anne Aslı Hanım, damadıyla kaçtığı yönündeki iddiaları kesin bir dille yalanladı.

KIZINA HAKARETLER YAĞDIRDI

Canlı yayında kızına hakaretler savuran anne, “Sen nasıl bir annesin asıl. Sende utanma kalmamış. Sen 30 kocalı Hürmüz oldun. Sen benimle konuşma. Sen çocuklarına bakmadın, ben baktım. Narin’in hiçbir sözüne inanmayın. O yalancı. Damadım Fethiye’de ben Antalya’dayım” diyerek kızına beddualar savurdu.

Annenin sözlerine sinirlenen Anlı ise Aslı Hanım’a tepki göstererek “Sen nasıl bir annesin, kızına nasıl beddua edebiliyorsun? Bu kinin ne? Bir insan evladına ‘geber’ der mi” dedi.

ÇOCUĞUMUN BİLE ONDAN OLDUĞUNU SÖYLEDİLER

Annesi ve eski eşinin birlikte olduğuna dair elinde belgelerin olduğunu söyleyen Narin Hanım son olarak şunları söyledi:

“Sen nasıl bir annesin, bizi bu durumlara düşüren sensin. Sen namussuz bir kadınsın. Benim 3 çocuğumu alıp gittin. Sende utanma ve arlanma kalmamış. Türkiye Cumhuriyeti’ne aşkınızı ilan ettiniz. Babam cezaevindeyken bırakıp gitti. Beni perperişan etti. Bana yapmadıklarını bırakmadılar. Ciğerim patladı, uyuşturucu madde sattırdılar. Beni kardeşimden bile kıskanarak çocuğumun ondan olduğunu söylediler.”

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir