Müge Anlı sezon finalinde şok video! Büşra Büyükşen’in diğer yüzü ortaya çıktı, stüdyoda amcasının üzerine yürüdü…

featured

Necla ve Metin Büyükşen çiftinin cinayeti hala daha çözülemedi. Müge Anlı bu cinayet için özel ekip kurulmasını sağladı. Ancak cinayetin tek tanığı olan çiftin kızlar olan Büşra Büyükşen’da hala bir sessizlik hakim.

Büşra Büyükşen ketumluğu ile ağabeyi Osman Büyükşen’den sonra Müge Anlı’yı da sabır testinden geçirdi.

Konya’daki Necla-Metin Büyükşen cinayetinde bomba iddia! Çiftin kızları Büşra Büyükşen, katilin kimliğini gizliyor mu?

Müge Anlı cinayet gecesi karakol görüntülerini yayınladı. Yetinmedi o gecenin canlı olarak canlandırmasını stüdyonun orta yerinde yaptırdı. Peki Büşra Büyükşen ile ilgili son durum ne? İşte Müge Anlı’nın sezon finalinde olanlar:

Konya’nın Karatay ilçesine bağlı İsmil Mahallesi’ndeki evlerinde 54 yaşındaki Necla ile 55 yaşındaki eşi Metin Büyükşen, kar maskeli, olayın tanığı olan kızlarının iddiasına göre susturucu takılmış biri tarafından pompalı tüfekle öldürüldü. Çiftin biri doktor 3 çocukları vardı. Osman Büyükşen en büyük çocuklarıydı ve çocuk doktoru olmuş, Şırnak’ta zorunlu hizmet yapmıştı. Diğer çocukları Uğur Büyükşen ise Betül Büyükşen ile evliydi. Çiftin bir de kızları vardı. Büşra Büyükşen, o korkunç cinayetin tanığıydı.

Büyükşen cinayetinde şok gelişme! Gizemli komşu Osman Büyükdoğrucan, Büşra Büyükşen’i hedef gösterdi: “Her şeyi biliyor”

Müge Anlı canlandırma yaptı

3 yıl sonra Necla ve Metin Büyükşen çiftinin cinayetini yeniden gündemine alan Müge Anlı, olayın tanığı olan Büşra Büyükşen’i sonuna kadar zorladı. Doktor Osman Büyükşen’in Türkiye’nin yüreğini sızlatan isyanına rağmen suskun kalan Büşra Büyükşen, Müge Anlı’yı da sabır testine soktu. Müge Anlı en son çare olarak stüdyoda canlandırma yaptı. Büşra yarı aralıktan camdan, sinekliği çıkarıp kaçtığını söylemişti.

Stüdyoya bir cam ve yatak getirten Müge Anlı o anı canlandırmasını istedi. Büşra katilin kendisini camdan çıkmak isterken yakaladığını, tutup yatağa fırlattığını, orada da başının sağ tarafına dipçikle vurduğunu söylemişti. Stüdyoda o anın canlandırması yapıldı. Ancak canlandırmada Büşra söylediği gibi konuma giremedi.

Ağabeyi Osman Büyükşen katil rolünü üstlendi. Camdan çıkmaya çalışan Büşra’yı tutup yatağa fırlattığında Büşra’nın başının sağ kısmının üstte kalması gerekiyordu. Ancak bu bir türlü olmadı. Büşra söz konusu pozisyona girebilmek için hayli zorlandı.

Canlı yayın sonrası kayıtta diğer yüzü ortaya çıktı

Müge Anlı dünkü canlı yayından sonra Büşra ile konuşmaya devam etti. Cuma günü sezon finali öncesinde de Büşra’nın o kaydını yayınladı. Büşra o yayında amcası ile kavga edip onun üzerine yürüdü. Sinir krizi geçirmiş gibi bağıran Büşra Büyükşen, o eski ketum halinden sıyrıldı.

Alkollü mekanlarda erkeklerle…

Büşra Büyükşen’in okuduğu dönemle ilgili söylentiler canlı yayın sonrasında konuşulan konuştu. Teyzesi Büşra’nın gece sabahlara kadar erkeklerle alkollü mekanlarda gezdiğine dair dedikodular olduğunu söyledi. Büşra bu iddia açılınca çıldırdı, stüdyoda bas bas bağırarak amcasının üzerine yürüdü.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir