Büyükşen cinayetinde şok gelişme! Gizemli komşu Osman Büyükdoğrucan, Büşra Büyükşen’i hedef gösterdi: “Her şeyi biliyor”

featured

Müge Anlı yine milyonları ekran başına topladı. Müge Anlı ile Tatlı Sert’te yeniden gündeme gelen Büyükşen cinayeti Türkiye’nin gündemine oturmuştu.

Konya’da katledilen Büyükşen çiftinin oğlu Dr. Osman Büyükşen tüm Türkiye’yi ağlattı! Sosyal medya ayakta: #büyükşenkatilleriyakalansın

İddialara göre; Konya’nın Karatay ilçesinde Metin Büyükşen ve eşi Necla Büyükşen 3 Eylül 2018 tarihinde evlerinde oturduğu sırada kızlarının gözü önünde saldırıya uğramış olay yerinde hayatlarını kaybetmişti. Çiftin çocukları Osman, Büşra ve Uğur Büyükşen anne ve babalarının katilinin bulunması için Müge Anlı’nın programına katılmıştı.

Konya’daki Necla-Metin Büyükşen cinayetinde bomba iddia! Çiftin kızları Büşra Büyükşen, katilin kimliğini gizliyor mu?

Bugünkü canlı yayında da yine birçok iddia ortaya atıldı. Dr. Osman Büyükşen’in daha önceki yayınlarda bahsettiği gizemli komşu Osman Büyükdoğrucan ilk kez açıklama yaptı.

“Büşra her şeyi biliyor”

Büyükdoğrucan şu ifadeleri kullandı: Ben mutfakta oturduğum için hiçbir sesi duymadım. Camlar ses almıyor. Duysaydık zaten koşardık. Ben sadece ambulansı görünce dışarı çıktım.

Bir Allah’ın kulu yoktu. Jandarmalar vardı. Sonradan Uğur, Betül ve Büşra geldi. Ben bilsem söylerim. Ama her şeyi Büşra biliyor. Kilidi Büşra açacak…”

https://twitter.com/atvcomtr/status/1410503332972617731?s=20

Bu açıklamaların ardından Büşra, canlı yayında katille yaşadığı diyalogdan bahsetti.

Annesinin bağırdığını kendisinin de yalvardığını belirten Büşra, canlı yayında şunları söyledi:

https://twitter.com/atvcomtr/status/1410514501682749441?s=20

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir