Lezbiyen maganda Ebrar Karakurt’un ahlaksız skandalları

Türkiye'de kız çocuklarına örnek gösterilen lezbiyen voleybolcu Ebrar Karakurt'un sosyal medya skandalları bitmek bilmiyor. Sevgilileri ile öpüşme pozlarını sıkça paylaşan Karakurt'un küfürleri de bitmek bilmiyor...

featured

Cinsel yönelimi ve ahlak dışı yaşantısıyla gündemden düşmeyen Ebrar Karakurt, lezbiyen sevgilisi İmge’den geçtiğimiz sene ayrılmıştı.

Ebrar Karakurt eski aşkına yaptığı şarkılı göndermeyle dikkatleri üzerine çekmişti. Milli voleybolcu, Instagram hesabından Oğuzhan Uğur’un ‘Biyolojik Unsur’ şarkısını paylaşarak, ”Daha iyisini bulacakmışsın. B.k bulursun” sözleri eşliğinde el hareketi çekmişti.

ebrar karakurt

Tüm bu gelişmeler yaşanırken İmge, kendisine gelen hakaret dolu mesajı paylaştı. Gelen mesajda Ebrar Karakurt’un hayranı olduğu anlaşılan bir kişi, “Geber inşallah! Dava etme beni ne olur. Param yok. Benim dualarım tuttu bu arada. Ondan ayrıldınız. Bu bilgiyi al g… şimdi. Bırakıyorum seni takibi o… karı” mesajını ifşa etti.

ebrar karakurt küfür

 

YENİ SEVGİLİSİ İLE DUDAK DUDAĞA

İmge’den ayrılan lezbiyen voleybolcu Ebrar Karakurt, oyuncu sevgilisi geçen aylarda da yeni sevgilisi İrem Tuncer ile dudak dudağa yakalandı.

Ebrar Karakurt, Mayıs 2021’de İtalya Kadınlar Voleybol Ligi takımlarından Igor Gorgonzola Novara’ya transfer olmuş ve 2 yıllık sözleşme imzalamıştı. Uzun süredir İmge adındaki kız arkadaşı ile mutlu bir birliktelik yaşayan Ebrar Karakurt’un geçtiğimiz haftalarda sevgilisinden ayrıldığı ortaya çıkmıştı.

İMGE’Yİ ÇABUK UNUTTU

Ebrar Karakurt’un eski sevgilisi İmge, TikTok fenomeni Devin ile yeni bir ilişkiye başladı. İmge’nın ardından Ebrar Karakurt’un da yeni bir aşka yelken açtığı ortaya çıktı.

Benzer Haberler
1
Lezbiyen Ebrar Karakurt’u küplere bindirecek öpüşme pozu! İmge’nin yeni sevgilisi Buse Plan paylaştı
ebrar karakurt
Lezbiyen maganda Ebrar Karakurt, Kadıköy’de çılgına döndü: ’Ne diyorsun lan sen!’
ebrar-karakurt-imge
Türk genç kızlarına ‘model’ olarak sunulan ağzı bozuk lezbiyen Ebrar Karakurt, küfürlerine devam ediyor

 

Özel hayatıyla sıkça konuşulan Karakurt, Baraj dizisinde canlandırdığı Fulya karakteriyle tanınan oyuncu İrem Tuncer ile aşk yaşamaya başladı. Oyuncu İrem Tuncer, sosyal medya hesabından Ebrar ile fotoğrafını “Aşık oluyorum” notuyla paylaşarak aşklarını ilan etti.

SARMAŞ DOLAŞ GÖRÜNTÜLENDİLER

Yaşananların ardından ikili, önceki akşam Kuruçeşme’de bulunan bir mekanda görüntülendi. Canlı müzik eşliğinde eğlenen sevgililer, bir anda aşka geldi. Birbirlerine sarılarak dans eden ve şarkılar söyleyen iki sevgili, bir ara çevredekilere aldırış etmeden öpüşürken görüntülendi.

 

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir