Lewis Hamilton’ın eski aşkı Cemre Mirel’den ateşli yatak odası itirafları: “Çıplak vücudumdan bir şeyler yemeye bayılırdı”

featured

F1’in en iyi pilotlarından biri olan Lewis Hamilton’ın kariyerinin başlarındayken Londra’da bir gece kulübünde tanıştığı Türk kızı Cemre Mirel’le 10 ay birliktelik yaşadığı ortaya çıktı.

Mirel’in o dönemde verdiği röportaj Hamilton’ın zirveye çıkmasıyla gündeme düştü. 20 yaşındayken Hamilton’la ilişki yaşayan Cemre Mirel, o dönem yatak odasındaki özelleriyle ilgili de birçok detay paylaşmış.

İşte o dönemde olay yaratan röportajdan kesitler:

“Mercedes’te birlikte olmak istedi”

“McLaren takımı tarafından verilen siyah bir Mercedes’te benimle birlikte olmak istedi ama bunu kabul etmedik. Sürekli ilişki fantezileriyle ilgili SMS gönderirdi. Özellikle sekreter kılığına girmemi arzu ediyordu. Çıplak vücudumdan bir şeyler yemeye bayılırdı.

“Çıplak vücudumdan yemek yemeye bayılırdı”

Sürekli duş almamı istiyordu. Pedikür yaptırmamı isterdi ve hep ayaklarımın bakımlı olup olmadığını kontrol ederdi. Gözlerimi bağlar ve vücudumla oynardı. Çıplak vücudumdan meyve yemeye bayılırdı.

“Lezzetli Türk lokumu”

Sinema salonunda birlikte olmayı çok istedi ama bunu yapmadım. Bana ‘Lezzetli Türk lokumu’ derdi.

Sonsuza kadar onunla olmak isterdim ama çalışması buna fırsat vermedi. Bana hayatımdaki tek kadınsın derdi ama şüphelerim vardı. Ama yine de bana kendimi özel hissettirdi.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir