Tımarhaneden kaçış devam ediyor! İsmail Koncuk da Zafer Partisi’nden istifa etti

Adana Milletvekili İsmail Koncuk, ırkçı Ümit Özdağ'ın Zafer Partisi'nden istifa ettiğini açıkladı. Türkiye'de yaşayan yabancılara karşı ırkçı açıklamalarına devam eden Özdağ'ın Zafer Partisi'nde istifaların devam etmesi bekleniyor.

featured

2018’de düzenlenen genel seçimlerde İYİ Parti Adana Milletvekili olarak Meclis’e giren İsmail Koncuk, buradan istifa ederek Ümit Özdağ‘ın liderliğini üstlendiği Zafer Partisi’ne katıldı. Yaklaşık dört ay önce Zafer Partisi’ndeki Genel Sekreterlik görevinden ayrılan Koncuk, partiden de istifa ettiğini duyurdu.

Gerçek yüzünü görenler kaçıyor! Ümit Özdağ’ın sağ kolu da istifa etti

ZEHİR ZEMBEREK SÖZLER

Kişisel Twitter hesabında paylaşımda bulunan Koncuk, “4 ay önce Zafer Partisi Genel Sekreterliğinden istifa etmiştim. Bu süreçte, Divan üyeleri Serdar Öztürk, Neslihan Seven, Bülent Kutlu, Jülide Yılmaz ve eski Sivas Milletvekili Mehmet Ceylan istifa etti. Hiçbir tedbir alınmadığı gibi bu istifalar ve gerekçeleri görmezden gelindi” dedi ve istifasına gerekçe olarak şunları kaydetti:

“DAHA İLERİ GİDEBİLMEK MÜMKÜN DEĞİL”

“Gen. Sek. istifa gerekçelerim geçen 4 ay içinde maalesef hiç değişmedi, değiştirileceğine dair bir işaret de görmedim. Birkaç kişi ile çıktığımız bu yolda, bu yönetim anlayışı ile maalesef daha ileri gidebilmek mümkün görünmüyor. Bu sebeplerle Zafer Partisi’nden istifa ediyorum.”

Koncuk’un Zafer Partisi’nden istifası ile Meclis’teki bağımsız milletvekili sayısı 7’ye çıktı.

İşte o paylaşım:

Tüm meczupları topluyor! Kur’an’a ve Hz. Muhammed’e hakaret eden Ferdi Kale de Ümit Özdağ’ın partisine katıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir