Hasan Can Kaya’nın 40 milyon TL’ye ev alması sosyal medyada gündem oldu

İlk etapta YouTube’da yaptığı Konuşanlar programıyla adını duyuran, daha sonra Acun Ilıcalı ile birlikte çalışmaya başladıktan sonra hayatı değişen Hasan Can Kaya’nın 40 milyon TL’ye ev alması, sosyal medyada gündem oldu.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Acun Ilıcalı ile çalışmaya başladıktan sonra hayatı değişen Hasan Can Kaya, İstanbul Levent’te 40 milyon liraya villa satın aldı.

YouTube’da yayınladığı Konuşanlar programıyla büyük bir çıkış yakalayan komedyen Hasan Can Kaya, kazandığı parayı gayrimenkule yatırıyor.

Sosyal medya hesabından ünlüler hakkında bilgiler paylaşan ses sanatçısı Onur Akay, Kaya’nın 40 milyonTL’ye Levent’ten villa aldığını söyledi.


40 MİLYON TL

Akay, “Komedyen Hasan Can Kaya, 40 milyon TL’ye 1. Levent’te villa aldı. Villayı bankadan kredi çekerek alan Kaya’ya patronu Acun Ilıcalı kefil oldu.

Dsy 8378

ACUN KEFİL OLDU

Hasan Can Kaya, 2021 yılında ise Acun Ilıcalı’nın Ulus Yeşil Evler’de satışa çıkardığı tripleks villayı annesi için satın almıştı.” açıklamasını yaptı.

Hasan Can Kaya, YouTube’daki kanalında yaptığı programla ün yapmış ve Acun Ilıcalı’nın dijital platform Exxen’i kurmasıyla da buraya geçerek, yılın en büyük transferlerinden birine imza atmıştı.

Dry 6253

Nihat Genç-Hasan Can Kaya polemiğine Fatih Altaylı da dahil oldu: “Size ne lan! Megafonla ananıza sövmüyor ya çocuk”

Hasan Can Kaya’nın 40 milyon TL’ye ev alması sosyal medyada gündem oldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.