FETÖ’cü hesabın yalanını servis eden Ümit Özdağ yine çuvalladı! Zeytinburnu Kaymakamlığı’ndan flaş açıklama

Sosyal medyada en büyük destekçisi FETÖ’cü hesaplar olan Ümit Özdağ, bu defa da FETÖ’cüler tarafından kurulan provokatör, ‘’Polisbirlik’’ isimli hesabın yalanına sarıldı.

featured

27 Haziran’da Zeytinburnu’nda iki grup arasında kavga çıktı. İhbarı alan ekipler, bölgeye intikal etti.  ‘’Polisbirlik’’ adındaki FETÖ’cü hesap ise taraflardan birinin AK Parti Gençlik Kolları Başkanı olduğunu iddia ederek, yalan ve iftira dolu sözlerle provokasyona kalkıştı.

Özdağ da FETÖ’cü hesabın paylaştığı yalan ve iftiraları gerçek sanarak, polis ve bekçilerin kavga eden şahıslarca darp edilmek istendiği yalanını yaydı.

Özdağ, ”Polise baskı, mobing, siyasi taciz rezil bir noktaya çıktı. Türk polisi AK Parti’nin gençlik kolları değil Türk Milleti’nin polisidir. Yeter artık bu yaptığınız rezil baskılar” ifadeleriyle FETÖ’cülerin yalanına destek verdi.

Zeytinburnu Kaymakamlığı ise FETÖ’cü hesapların ve Özdağ’ın iftiralarını çürütür nitelikte bir açıklama yaptı.

Bu hesaplara dikkat! Bin bir kılık FETÖ şimdi de ‘polis ailesi’ ve ‘polis sendikası’ oldu

”GERÇEĞİ YANSITMIYOR”

Kaymakamlık tarafından yapılan yazılı açıklamada, sosyal medyada yer alan içerik ve bilgilerin gerçeği yansıtmadığı vurgulandı.

Zeytinburnu Kaymakamlığı’nın açıklaması şöyle;

‘’İlçemizde meydana gelen olaya ilişkin bazı sosyal medya platformlarında yer alan içerik ve bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır. Konuyla ilgili soruşturma başlatılmıştır. Soruşturma tamamlanınca sonucu kamuoyuyla paylaşılacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.’’

Ümit Özdağ yine çuvalladı! Bu defa da Beyazıt Öztürk’ün sahte hesabını gerçek sandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir