Bu hesaplara dikkat! Bin bir kılık FETÖ şimdi de ‘polis ailesi’ ve ‘polis sendikası’ oldu

15 Temmuz darbe girişimi sonrasında yurt dışına kaçan Fetullahçı Terör Örgütü militanlarının kendilerine operasyon yapan ve Türkiye'yi dar eden Emniyet güçlerine olan sosyal medya saldırıları devam ediyor.

featured

Son yıllarda terör örgütlerine Türkiye’yi dar eden, terörün finansmanı uyuşturucu ve insan ticaretini bitme noktasına getiren Türk Emniyeti’ne, terör örgütlerinin sosyal medya üzerinden saldırıları devam ediyor.

Sahada Emniyet güçlerinin karşısına çıkacak cesareti olmayan terör ve mafya işbirliği, sosyal medyada FETÖ’cü hesaplar vasıtasıyla yine bir dezenformasyon hareketi başlattı. Bazı CHP’li milletvekilleri tarafından da desteklenen FETÖ’cü hesaplar deşifre oldu.

Emniyet Genel Müdürlüğü’nden korsan polis sendikası Emniyet-Sen ve elebaşı Faruk Sezer hakkında suç duyurusu

BİNBİR KILIK FETÖ HESAPLARI

Sosyal medyayı etkin kullanan firari FETÖ’cü teröristler, açtıkları sosyal medya hesaplarını Türkiye aleyhine algı oluşturmak için büyük bir ustalıkla yönetiyor. Algı yönetimi ve manipülasyon tekniklerini Ümit Özdağ gibi uzman isimlerden öğrenen FETÖ’cülerin bu hafta büründükleri kılık polis  sendikası ve polis aileleri oldu.

Polislerin “şark” görev sürelerini düşüren ve atamalarda yeni düzenlemeleri içeren Emniyet Hizmetleri Sınıfı Mensupları Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik Resmi Gazete’de geçtiğimiz günlerde yayımlanmıştı.

Bunu fırsat bilen FETÖ’cü hesaplar kendilerini polis ailesi kılığına sokarak sosyal medyada açtıkları polis sendikası gibi onlarca hesap üzerinden Türk polisini hükümete karşı dolduruşa getirmeye çalıştılar.

FETÖ BUNU HEP YAPIYOR, CHP DESTEK ÇIKIYOR

Türkiye aleyhine FETÖ’cü algı yönetimi uzmanları tarafından başlatılan her operasyon CHP’li milletvekillerinin de katılımıyla Türkiye gündemine geliyor.

Polislerin lehine olan bir yönetmelik değişikliğini, polislerin aleyhine imiş gibi göstererek polisin iktidara karşı ayaklanmasını isteyen FETÖ’cüler, açtıkları sosyal medya hesaplarında yaptıkları beğeniler ve eski tarihli paylaşımlarıyla maksatlarını açığa vurdular.

 

“Polis Mevzuat” isimli sosyal medya hesabı, firari uyuşturucu kaçakçısı ve mafya Sedat Peker’in işbirliği yaptığı FETÖ’cü firari gazeteci Erk Acarer’in paylaşımlarını ve yayın yaptığı terör uzantılı kanalları beğeniyor.

GÖRÜNÜMDE POLİS AİLESİ, GERÇEKTE EMRE USLU İLE KANKA

Sosyal medyada kendisini polis eşi olarak gösteren “Rosalinda” isimli hesap ise kendisini polis eşi olarak tanıtıyor ancak eski tarihli paylaşımlarına bakıldığında firari FETÖ’cü terörist Emre Uslu ile çok yakın oldukları anlaşılıyor.

GELİNLİKLİ SAHTE FOTO İLE CHP VE FETÖ PROPAGANDALARI

Kendisini polis eşi olarak tanıtan Tuğba isimli sahte hesap ise sosyal medya paylaşımlarıyla kendisini hemen ele veriyor. FETÖ’cülerin AK Parti iktidarına karşı kurguladıkları tüm sosyal medya operasyonlarına katılan sözde polis eşi, eski paylaşımlarıyla hesabın açılma maksadını belli ediyor.

YENİ AÇILMIŞ YÜZLERCE BOT HESAP

FETÖ’cü sosyal medya ekipleri tarafından 2022 Şubat ve Mart aylarında aynı anda açılmış yüzlerce bot hesap ise Türk polisi kılığında FETÖ ve CHP tezlerini paylaşmaya devam ediyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir