Eniz Demirci, TV’de aradığı eskort sevgilisi Cansu Altunalmazlar’ı boğazından bıçakladı

Edirne'de yaşayan Eniz Demirci bir süre beraber yaşadıktan sonra ayrıldığı hayat kadını Cansu Altunalmazlar'ı bir çay bahçesinde boğazından bıçaklayarak yaraladı. Şahıs kısa sürede yakalanırken ikilinin 10 gün önce TV programında yüzleştiği öğrenildi. Sevgilisi için iki daire parası harcadığını söyleyen Eniz Demirci programda Cansu Altunalmazlar'ın bebeğinin kendisinden olduğunu iddia ederken, kadın ise şahsın kendisini cinsel ilişki kasetiyle tehdit ettiğini söylemişti.

featured

Edirne‘de yaşayan 6 çocuk babası Eniz Demirci, bir süre ilişki yaşayıp ayrıldığı hayat kadını Cansu Altunalmazlar‘ı iddiaya göre takibe aldı. Mithatpaşa Mahallesi‘nde bulunan Polis Parkı‘nda yanında 10 yaşında oğlu bulunan Cansu Altunalmazlar‘ın karşısına çıkan Eniz Demirci, kadınla tartışmaya başladı.

Bu sırada kadını yere yatıran Demirci, yanındaki bıçakla boğazından bıçakladı. Altunalmazlar’ın çığlık seslerini duyanlar, olay yerine koşup Demirci’ye müdahale ederek etkisiz hale getirdi.

İhbar üzerine bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Polis, Demirci’yi gözaltına alırken, yaralanan Altunalmazlar, ambulansla Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edildi. Altunalmazlar’ın oğlunu ise polis ekipleri ve vatandaşlar sakinleştirdi.

“ÇOK ŞİDDETLİ KANAMASI VARDI, HEMEN MÜDAHALE ETTİK”

Cansu Altunalmazlar’a ilk müdahalesini yapan vatandaşlardan Olcay Bakkalcı şunları söyledi;

“Tam evimden çıkmak üzereydim, bir çığlık duydum. Olay yerine zaten 20 metre uzaklıkta oturuyorum. Baktım bir adamla genç bir bayan arasında arbede yaşanıyor. O sırada hemen gelip müdahale ettik. Kızın ensesinde çok derin bir bıçak izi vardı.

Çok şiddetli kanaması vardı. Eşimle beraberdik. Kadının yanında çocuğu da vardı. Eşim de çocuğunu alıp bölgeden uzaklaştırdı. Ben de elime ne bulduysam onlarla tampon yapmaya çalıştım. Çok büyük bir şans diyebilirim, burası emniyet müdürünün evinin hemen karşısında.

Evin koruması olan polis arkadaşımız hemen olay yerine geldi ve telsizle anons edince tüm ekipler buraya geldi”

TELEVİZYON PROGRAMINDA YÜZLEŞMİŞLER

Eniz Demirci’nin, bir süre önce bir televizyon programına çıkarak kendisini terk ettiğini belirttiği Cansu Altunalmazlar’ı ve ondan olduğunu iddia ettiği çocuğunu aradığı öğrenildi. Programda 10 gün önce yüzleştirilen ikili, burada gergin anlar yaşadı.

Cansu Altunalmazlar, Eniz Demirci’nin elinde kendisiyle ilgili cinsel içerikli görüntüler olduğu ve tehdit ettiğini iddia etti. Programda ikili arasında Cansu Altunalmazlar’ın 5 ay önce dünyaya getirdiği bebeğin kimden olduğu tartışması da çıktı.

Eniz Demirci çocuğun kendisinden olduğunu iddia ederek şunları söyledi;

“Hamile olduğundan ben şüphelendim, doktora götürdüm, kendisinin hamile olduğu ortaya çıktı. Çocuğu aldırmak için özel hastaneden randevu aldım ama kendisi tek böbrekli olduğu ve masada kalacağından korktuğum için çocuğu aldırmadık.

Ben doğum günü hastaneye bile gittim, baba olacağımı düşünerek”

“ŞANTAJ YAPTI”

Cansu Altunalmazlar ise programda bebeğin Eniz Demirci’den olmadığını belirterek, “Ben bu süreçte ‘kafanda bir şüphe olmasın, bu çocuk senden değil’ dedim. Çocuğu aldırmayı planladık ama olmadı. Benim çıplak görüntülerimi kullanarak şantaj yaptı. Yeri geldi beni dövdü” diye konuştu.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir