Latif Şimşek’i döven Cemal Enginyurt Demokrat Parti’den ihraç edilecek mi? Gültekin Uysal açıkladı

Katıldığı TV programında tartıştığı gazeteci Latif Şimşek’i korumasıyla beraber döven Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt'un dosyası Ankara'ya gönderildi. Enginyurt'un partisinden ihraç edilip edilmeyeceğiyle ilgili soruyu ise Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal cevapladı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Demokrat Parti Milletvekili Cemal Enginyurt, geçtiğimiz cumartesi günü katıldığı televizyon programında gazeteci Latif Şimşek’le tartıştı. Programın araya girmesinin ardından ise Enginyurt’un koruması olduğu iddia edilen kişi, Şimşek’e saldırdı. Bu anlar anbean kaydedilirken, Enginyurt ve korumasına her kesimden tepki geldi. Olayın ardından Cemal Enginyurt’un dosyası Ankara’ya gönderilirken, koruması da tutuklandı.

İHRAÇ KONUSU GÜNDEME GELDİ

Darp olayının ardından Cemal Enginyurt’un partisinden ihraç edilip edilmeyeceği ise merak konusu oldu. Bu soruyu Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal bizzat yanıtladı. Medyablok’ta yer alan habere göre, “Cemal Enginyurt hakkında ihraç süreci başlatılacak mı?” sorusunun yöneltildiği Uysal, “Hayır, böyle bir sürecimiz yok” yanıtı verdi.

Gazeteci Latif Şimşek’i döven Cemal Enginyurt’a fezleke şoku! Dokunulmazlığı kaldırılacak…

“ANLAMAYA ÇALIŞIYORUZ, DEĞERLENDİRME YAPARIZ”

Uysal, “Yapılan hareketin arkasında mısınız?” sorusunu ise, “Soru bir defa soru değil. Anlamaya çalışıyoruz, değerlendirme yaparız” diye cevapladı.

Demokrat Parti ve Zafer Partisi mafyaya teslim

Latif Şimşek’i döven Cemal Enginyurt Demokrat Parti’den ihraç edilecek mi? Gültekin Uysal açıkladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.