Yargı Eren komiser öldü mü? Yargı Eren komiser kimdir? Uğur Aslan kim, kaç yaşında?

Yargı yeni bölümde Eren komiserin vurulması seyirciyi derinden etkiledi. Eren komiser öldü mü, Eren komiseri kim oynuyor? Uğur Aslan kimdir, kaç yaşında? İşte merak edilen soruların yanıtları...

featured

Yargı dizisi oyuncuları ve karakterleri merakla araştırılıyor. Yargı dizisinde Eren Komiser’e Uğur Aslan hayat veriyor. Peki ama Uğur Aslan kimdir, evli mi, kaç yaşında?

Yargı son bölümüyle seyirciyi derinden yaraladı. Sevilen oyuncu Uğur Aslan’ın canlandırdığı Eren komiser vuruldu. Peki Eren komiser öldü mü?

YARGI EREN KOMİSER KİMDİR?

Eren, Ilgaz’ın en yakın arkadaşıdır. Emniyette cinayet büroda komiserdir. İyi bir polistir. Gözü karadır. Mesleğinden ötürü networkü çok geniştir.

Ağzı iyi laf yapar. Eğlenceli ve komik biri olduğu için de herkes tarafından çok sevilir. Ilgaz’ı kardeşi, Metin’i babası gibi görür. Eşi Esra ve kızları Eylül’e aşkla bağlıdır.

UĞUR ASLAN KİMDİR?

Uğur Aslan, 9 Şubat 1972 tarihinde Hatay’da dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur.

2005 yılında yayınlanan Beşinci Boyu adlı dizi ile oyunculuk hayatına adım atan Uğur Aslan, Aile Reisi, Yer Gök Aşk, Kayıp, Derdest,Kara Sevda, Açlığa Doymak, Daha, Gümüş, Aşık: Aşığın Gözü Kördür gibi yapımlarda rol almıştır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir