Üç Kuruş dizisinde Bahar öldü mü? Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu?

Pazartesi günleri Show TV'de ekrana gelen dizide, Bahar karakterine hayat veren Nesrin Cavadzade performansıyla dikkatleri üzerine çekti. Peki, Üç Kuruş'un Bahar'ı ölecek mi?

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Üç Kuruş dizisinde Nesrin Cavadzade’nin hayat verdiği Bahar karakterinin akıbeti merak ediliyor.

Üç Kuruş dizisindeki Bahar karakteri araştırılıyor. Yeni sezonda izleyicinin karşısına çıkan Üç Kuruş dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterleri arasında fark edilen Bahar’ı Nesrin Cavadzade canlandırıyor. İşte Nesrin Cavadzade hakkında bilgiler…

Üç Kuruş’un Bahar’ı Nesrin Cavadzade’den küvette poz!

ÜÇ KURUŞ BAHAR KİMDİR?

Suç dünyasının en tehlikeli adamlarından Nezih’in kızı; zeki, zarif, soğuk ve bir o kadar da güzel bir kadındır. Kartal ile yolunun kesişmesi, zamanla Bahar’ın aklını karıştırır.

Yayınlanan son bölümde Bahar karakteri hayatını kaybederek diziye veda ediyor.

NESRİN CAVADZADE KİMDİR?

Nesrin Cavadzade, 30 Temmuz 1982 tarihinde Azerbaycan’ın başşehri Bakü’de doğmuştur. Şahika Tekand Studio Oyuncularında 2 yıl oyunculuk eğitimi aldı. Nesrin Cavadzade Türkçe’nin dışında, Rusça, İngilizce ve Fransızca konuşuyor.

Üniversiteden sonra “Yersiz Yurtsuz” adlı TV dizisinde başrol oynadı. Dizinin hemen ardından Nesrin Cavadzade “Dilber’in Sekiz Günü” adlı filminde oynadı. Nesrin, bu filmdeki performansıyla Erzurum, Bursa ve Ankara Film Festivalleri’nde “En İyi Kadın Oyuncu” ödüllerine layık görüldü. Hemen ardından yine bir Cemal Şan filmi olan “Acı” ile de yeniden Erzurum Film Festivali’nde “En İyi Kadın Oyuncu” ödülünün sahibi oldu. Bu filmin ardından, ara verdiği televizyon kariyerine, “Samanyolu” adlı dizi ile devam etti.

2011 yılı itibariyle “Al Yazmalım” dizinde oynamaya başladı. Aynı yıl içinde Hasan Tolga Pulat’ın yönettiği “Güzel Günler Göreceğiz” ve Murat Saraçoğlu’nun yönettiği “Yangın Var” filmlerinde başrol oynadı. “Güzel Günler Göreceğiz” filmiyle Antalya Film Festivali’nde “En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu”, Ankara Film Festivali’nde ve Magazin Gazetecileri Derneği Ödülleri’nde “En İyi Kadın Oyuncu” ödüllerini aldı. “Yangın Var” filmiyle yine Ankara Film Festivali’nde ve Sadri Alışık Ödülleri’nde “En İyi Kadın Oyuncu” ödüllerine layık görüldü.

Show TV iki dizisinin fişini çekti! Üç Kuruş ve Oğlum final yapacak

Üç Kuruş dizisinde Bahar öldü mü? Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.