Türkiye’den ayrılma kararı alan Tuba Büyüküstün: ‘Endişelerim var’

Yetenekli ve güzel oyuncu Tuba Büyüküstün, kızları Toprak ve Maya ile birlikte bir süre Paris’te yaşayacaklarını duyurdu. Büyüküstün, 'Kızlarla birlikte şimdilik buradayız, ama ne kadar süreceğine dair plan yapmadık. Paris'i çok sevdiğimi ve tıpkı İstanbul gibi burada da kendimi evimde hissettiğimi hep söyledim Kızlar okula gidiyor, ben de günlük işlerimi hallediyorum' dedi.

featured

Türkiye’den ayrılma kararı alan oyuncu Tuba Büyüküstün, ikiz kızları Toprak ve Maya ile birlikte Paris’e yerleşti.

Elle Türkiye’nin aralık sayısına konuşan Büyüküstün, Paris’te ne kadar kalacaklarının belli olmadığını belirterek şunları söyledi:

‘Kızlarla birlikte şimdilik buradayız, ama ne kadar süreceğine dair plan yapmadık. Paris’i çok sevdiğimi ve tıpkı İstanbul gibi burada da kendimi evimde hissettiğimi hep söyledim Kızlar okula gidiyor, ben de günlük işlerimi hallediyorum‘ dedi.

ENDİŞELERİM VAR

Anneliğin kendisini değiştirdiğini ifade eden Büyüküstün, ‘Artık hiçbir zaman tek kişilik düşünmüyorsun. İlk anne olduğum zamanlar demiştim; artık ölmek çok zor’ ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
tuba-buyukustun-ve-murat-boz-un-opusme-sahnesi-15121971_5307_m
Murat Boz ile Tuba Büyüküstün’ün şehvetli öpüşme sahnesi diziye damga vurdu
tuba büyüküstün
Yeni bir aşk mı doğuyor? Tuba Büyüküstün ile Serkan Altunorak’ın panik hâlleri
tuba büyüküstün
Tuba Büyüküstün kızlarıyla fotoğrafını paylaştı! Görenler gözlerine inanamadı!

‘KIZLARIMIN GELECEĞİ İÇİN’

Çocukları için endişelerini de dile getiren oyuncu, şöyle konuştu:

‘En çok kızlarımın geleceği için endişeleniyorum. Çocuklarım adına nasıl bir dünyanın bizi beklediğini bilmiyorum. Umarım bu endişelerin hepsi boştur. Kızlarıma tamamen açığım. Bilsinler ki ben mükemmel değilim. Endişelerim var, sorunlarım var, saçmalıklarım ve kendimi düşük hissettiğim, hatta pes ettiğim zamanlar var.’

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir