Yeni bir aşk mı doğuyor? Tuba Büyüküstün ile Serkan Altunorak’ın panik hâlleri

Kuruçeşme'de Tuba Büyüküstün, Murat Boz, Serkan Altunorak ve Rıza Kocaoğlu’nun içinde bulunduğu araç çevirmeye takıldı. Kamera ışıklarını görünce yüzlerini gizleyen Tuba Büyüküstün ile Serkan Altunorak'ın panik tavırları dikkat çekti. Bu durum "Yeni bir aşk mı doğuyor?" sorusunu akıllara getirdi.

featured

Murat Boz, Tuba Büyüküstün, Rıza Kocaoğlu ve Serkan Altunorak, geçtiğimiz gece Kuruçeşme’de bir mekandan çıkarken görüntülendiler.

Tuba Büyüküstün, Murat Boz, Seda Bakan, Rıza Kocaoğlu bir arada! Netflix’in yeni Türk dizisi Zeytin Ağacı’ndan ilk fragman geldi

TUBA BÜYÜKÜSTÜN VE SERKAN ALTUNORAK’IN PANİK HALLERİ

Öte yandan Tuba Büyüküstün ve Serkan Altunorak’ın olduğu araç ise mekanın hemen 200 metre ilerisinde çevirmeye takıldı. Kamera ışıklarını bir anda gören çift, ilk başlarda yüzlerini gizledi. Özel şoförün sürdüğü araç kontrollerinin yapılması sonrası gönderildi.

YENİ BİR AŞK MI DOĞUYOR?

Tuba Büyüküstün ve Serkan Altunorak’ın panik anları ‘Acaba yeni bir aşk mı doğuyor?’ sorusunu akıllara getirdi. İkilinin ismi 2017 yılında da aşk dedikodularına karışmış, o dönem Onur Saylak ile evli olan Büyüküstün hakkında ihanet iddialarını yalanlamıştı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir