Kendisini ‘mehdi’ ilan eden müptezel Tuncer Çiftçi'den, hem kandırdığı kadınlarla hem de uzun namlulu silahlarla skandal video

Tüm Türkiye, kendisini 'mehdi' ilan eden müptezel Tuncer Çiftçi adındaki deliyi konuşuyor. Sosyal medya hesabından hem kandırdığı kadınlarla hem de silahlarla bir video paylaşan radyo kanalı sahibi Tuncer Çiftçi, sosyal medyada büyük tepki görüyor.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Süt ve peynir işiyle uğraştıktan sonra 2005 yılında Kocaeli’ye giderek radyo kanalı kuran ve kendisini ‘Mehdi’ ilan eden Tuncer Çiftçi‘nin sosyal medyadan paylaştığı videolar gündem oldu.

Kendisini Mehdi Ilan Eden Tuncer Ciftci Kadin 15129151 734 M

KENDİ DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI

Sözde mehdi Tuncer Çiftçi, 26 Temmuz’da Youtube üzerinden yayınladığı video ile kendi doğum gününü kutladı. Lüks villası içinde elinde silahlarla yürüyen Tuncer Çiftçi’nin videosu dikkat çekti. Sosyal medya kullanıcıları, Tuncer Çiftçi’ye “Silahlı mehdi” lakabını taktı.

Kendisini Mehdi Ilan Eden Tuncer Ciftci Kadin 15129151 2199 M

ÖZEL KUVVETLER SİLAHI VAR

Tuncer Çiftçi’nin videosunda sergilediği silahların, Avusturya yapımı “Steyr Aug A3” model piyade tüfeği olması dikkat çekti. “Steyr Aug” silahı birçok ülkenin özel kuvvetleri tarafından tercih ediliyor.

Kendisini Mehdi Ilan Eden Tuncer Ciftci Kadin 15129151 4891 M

KARABORSADA BULUNMUYOR

Karaborsada bulunan modellerin ise 1978-2000 arası üretilen Steyr Aug A1 modeli olduğu bildirildi. Sözde mehdi Tuncer Çiftçi’nin elindeki silahların ise 2004’ten itibaren üretilen ve karaborsada bulunmayan Steyr Aug A3 model olması dikkat çekti.

MÜRİTLERİNİ VİDEOYA ALDI

Çiftçi ayrıca kandırdığı kadınları videoya aldığı anları da sosyal medyadan paylaştı. Videoda, kadınların üzerinde “Allah’ın Nuru Tuncer Çiftçi” yazması tepki topladı.

Kendisini ‘mehdi’ ilan eden müptezel Tuncer Çiftçi’den skandal video

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.