Tuba Büyüküstün, Murat Boz, Seda Bakan, Rıza Kocaoğlu bir arada! Netflix’in yeni Türk dizisi Zeytin Ağacı’ndan ilk fragman geldi

Netflix'in yeni Türk dizisi Zeytin Ağacı'nın ilk fragmanı yayınlandı. Tuba Büyüküstün, Murat Boz, Seda Bakan, Boncuk Yılmaz, Rıza Kocaoğlu, Serkan Altunorak ve Fırat Tanış'ın rol aldığı Zeytin Ağacı'nın öyküsü ise Ayvalık'ta geçiyor.

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başrollerinde Tuba Büyüküstün, Seda Bakan, Murat Boz gibi yıldız isimlerin olduğu Netflix’in yeni Türk dizisi Zeytin Ağacı’ndan ilk görüntüler paylaşıldı.

Zeytin Agaci 1 Scaled

Yapımcılığını OGM Pictuıres’ın paylaştığı, yönetmen koltuğuna Burcu Alptekin’in oturduğu Zeytin Ağacı dizisinde geçmişin, değiştirilemese bile kabul edilmesiyle, hayattaki pek çok çıkmazın üstesinden gelinebileceğini duygusal ve umut veren bir dille izleyiciye anlatılacak.

Zeytin Agaci 2 Scaled

Tuba Büyüküstün, Seda Bakan, Boncuk Yılmaz, Murat Boz, Füsun Demirel, Fırat Tanış, Rıza Kocaoğlu ve Serkan Altunorak’ı bir araya getiren Zeytin Ağacı, 28 Temmuz’da tüm dünyayla aynı anda Netflix’te olacak.

Zeytin Agaci 3 Scaled

ZEYTİN AĞACI KONUSU NEDİR?

Ada (Tuba Büyüküstün), Sevgi (Boncuk Yılmaz) ve Leyla (Seda Bakan)’nın üniversitede başlayan arkadaşlıkları yıllar içinde en zor zamanlarında bile onlara güç veren bir dostluğa dönüşmüştür.

Zeytin Agaci 4 Scaled

Ada, başarılı bir genel cerrah, Sevgi de hırslı bir avukattır. Leyla ise ikisinin aksine çalışıp kariyer yapmamıştır. Eşi ve oğlu ile rahat bir yaşam sürmektedir. Ancak bu üç kadının aralarındaki güçlü bağ Sevgi’ye kanser teşhisi konduktan sonra en büyük sınavını verir. Sevgi, Ada’nın istediği gibi hastaneye yatmak yerine bambaşka bir umudun peşinden gider.

Zeytin Agaci 5 Scaled

Leyla’dan kendisini Zaman (Fırat Tanış) isimli gizemli bir adamı bulmak için Ayvalık’a götürmesini ister. Sevgi’yi bu kararından döndüremeyeceklerini anlayınca da çaresizce hep birlikte yola koyulurlar.

Zeytin Agaci 6 Scaled

Henüz bilmedikleri şey, bu yolculuğun hayatlarını tamamen değiştireceğidir. Sevgi’nin başlattığı bu arayış, sadece onun değil Ada ve Leyla’nın da yaşamında beklenmedik olaylara neden olacaktır.

Zeytin Agaci 7 Scaled Zeytin Agaci 8 Scaled

 

Tuba Büyüküstün, Murat Boz, Seda Bakan, Rıza Kocaoğlu bir arada! Netflix’in yeni Türk dizisi Zeytin Ağacı’ndan ilk fragman geldi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.