Survivor Aleyna Kalaycıoğlu’na adadaki cinsellik soruldu: Mastürbasyon yapıyor muydunuz?

Survivor'ın eski yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu katıldığı bir programda ada hayatıyla ilgili merak edilen sorulara cevap verdi. Adadaki cinsel hayatla ilgili açıklamalar yapan Aleyna Kalaycıoğlu'na "Mastürbasyon yapıyor muydunuz?" diye soruldu.

featured

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, yarışmacıların cinsel hayatıyla ilgili merak edilen sorulara cevap verdi.

Survivor sakatlıklarıyla gündemdeyken eski yarışmacılardan Aleyna Kalaycıoğlu yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. 2021 Survivor’da yarışan Aleyna Kalaycıoğlu ‘Bize Kaldı’ adlı programda Survivor’da mastürbasyon, tuvalet ve cinsellik konusunda merak edilen sorulara yanıt verdi.

“HERKESİN TUVALET ALANI FARKLI DEĞİL”

Survivor Aleyna tuvaletler konusunda şunları söyledi:

“Herkesin tuvalet alanı farklı gibi gözüküyor ama ortak. Herkesin gittiği bir yol var. O yolda sola sapan sağa sapan var. Tuvaletini yaparken bir başkası tuvaletini yapmaya geldiğinde çok sessiz olmalısın. Yoksa yakalanırsın. Birkaç kez başıma geldi, patika yolumuz var. Orası yürüme yolu. Oraya tuvalet yapılmaz. Gece giderken fışık diye basıyorsun.”

“REGL FİLAN OLMADIĞIMIZ İÇİN…”

En çok merak edilen sorulardan biri de adada cinsel hayattı. Aleyna Kalaycıoğlu konuya dair “Benim tanıklık ettiğim olmadı. Şimdi biz regl filan olamadığımız için bizim erkeklik hormonu çok fazla baskılanıyor. O yüzden olamıyoruz. Hormonal çok dengesizlikler oluyor. O an kimin aklına böyle bir şey gelir bilmiyorum” dedi.

MASTÜRBASYON YAPIYOR MUYDUNUZ?

Cinsellikle ilgili soruları içtenlikle yanıtlayan Kalaycıoğlu sunucuların ‘Mastürbasyon yapıyor muydunuz?’ sorusu üzerine ise şaşkınlığını gizleyemedi. Kalaycıoğlu bu soruya yanıt vermekten kaçındı.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir