Survivor Aleyna Kalaycıoğlu’ndan Demet Akalın’a bomba sözler: ‘Bir ajitasyon varsa…’

Survivor ile ünlenen Aleyna Kalaycıoğlu'nun adı Batuhan Karacakaya ile aşk dedikodusuna karışmıştı. Aşk iddialarını yalanlayan Kalaycıoğlu, son verdiği röportajında şarkıcı Demet Akalın'a zehir zemberek sözlerle yüklendi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ekranların sevilen yarışması Survivor ile yıldızı parlayan Aleyna Kalaycıoğlu, sosyal medya paylaşımlarından sonra şimdi de verdiği son röportajda Demet Akalın için söylediği sözlerle gündem oldu.

Survivor’da adı Batuhan Karacakaya ile aşk dedikodusuna karışan ancak aşk iddialarını yalanlayan Aleyna Kalaycıoğlu, her hareketiyle olay olmaya devam ediyor.

DEMET AKALIN’A CEVAP VERDİ

Aleyna Kalaycıoğlu, bu kez Demet Akalın’a verdiği cevapla magazin gündemine bomba gibi düştü.

ZEHİR ZEMBEREK SÖZLER

Demet Akalın’ın kendisiyle ilgili ‘geçmiş dönemde ajitasyona kurban gittik’ sözleri ile ilgili fikri sorulan Kalaycıoğlu, zehir zemberek sözler kullandı.

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu mini şortuyla nefes kesti!

ÜNÜNE ÜN KATMIŞTI

Aleyna Kalaycıoğlu, Survivor’a katıldıktan sonra ününe ün kattı.

HER HAREKETİYLE OLAY OLUYOR

Yarışma programında Batuhan Karacakaya ile aşk dedikodusuna karışan ancak aşk iddialarını yalanlayan Aleyna Kalaycıoğlu, her hareketiyle olay olmaya devam ediyor

ÖNEMLİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU

Röportaj veren Aleyna Kalaycıoğlu, önemli açıklamalarda bulundu.

ZEHİR ZEMBEREK SÖZLER..

Demet Akalın’ın kendisiyle ilgili ‘geçmiş dönemde ajitasyona kurban gittik’ sözleri ile ilgili fikri sorulan Kalaycıoğlu, zehir zemberek sözler kullandı.

“HERKES KENDİSİNE YAKIŞANI YAPIYOR..”

Hürriyet’e konuşan Kalaycıoğlu, “Şaşırmadım çünkü herkes kendine yakışanı yapıyor aslında. Bu durum, benim hassas noktam ve birçok insan buradan vurmaya çalışıyor. Bu durumun da farkındayım” dedi.

“PARA İÇİN AĞLAMAK..”

Sözlerine devam eden Kalaycıoğlu “Ama herkes onun evine haciz geldiği zaman kameralar karşısında ne kadar ağladığını çok iyi biliyor. O yüzden bir ajitasyon varsa aslında budur; para için ağlamak.” dedi.

“EMPATİDEN YOKSUN İNSANLAR..”

Ayrıca Kalaycıoğlu, “En azından benim ailemde olan bir durum, sağlık söz konusu. Tabii ki kardeşimi gördüğüm zaman duygulanıyorum. Survivor’da da aynı şekilde. Herkes ailesini görünce ağlıyordu ama sorun olmuyordu. Ben, kardeşimle sarılıp ağlayınca sorun oluyor. Bunu ajitasyon olarak görenler varsa onların insanlığına bırakıyorum. Empatiden yoksun insanlar. Ama eğer bir ajitasyon yapıldıysa kameralara çok güzel ağlamayı bildiği için en büyük ajitasyonu o yaptı bence. Çıktı kameralara hüngür hüngür ağlıyor, evi gidiyor diye” şeklinde cevap verdi.

 

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu’ndan Demet Akalın’a bomba sözler: ‘Bir ajitasyon varsa…’

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.