Survivor 2023 ne zaman başlayacak? Acun Ilıcalı, ‘Survivor akıl oyunları’ diyerek tanıttı

Eski şampiyonların da mücadele ettiği Survivor All Star 2022'de Nisa Bölükbaşı mutlu sona ulaştı. TV8'de ekranlara gelen fenomen yarışmanın yeni sezonu merakla beklenirken, yapımcı Acun Ilıcalı'dan Survivor 2023 açıklaması geldi. Ünlü televizyoncunun, sosyal medyada kısa sürede gündem olan başvuru videosunda 'yaş', 'kilo' ve 'pratik zeka' vurgusu yaptığı ifadeler dikkat çekti.

Nisa Bölükbaşı, parkur performansı olarak Adem Kılıçcı, Nagihan Karadere, Sema Aydemir, Ogeday Girişken, Seda Ocak, Batuhan Karacakaya ve Çağan Atakan Arslan gibi iddialı rakiplerinin gerisinde kalmasına rağmen SMS oylaması sonucu şampiyonluk ipini göğüslemeyi başarmıştı. All Star sonrası ‘haksızlık’ eleştirileri günlerce konuşulmuştu. Nagihan ve Batuhan da bu yönde çarpıcı açıklamalar yapmıştı.

Survivor‘ı üçüncü tamamlayan Batuhan’ın annesi Gülhayat Karacakaya’nın, “Oğlum sadece hak dediği için iki senedir kaybettik. Gitti oğlumun emekleri” çıkışının ardından Ilıcalı, SMS oylaması sonuçlarını kamuoyuyla paylaşmak zorunda kalmıştı. Acun, “Kimsenin hakkı yenmedi. Bunu garanti edebilirim. Nisa’nın oyu Batuhan’ın üç katı” demişti.

Yarışmanın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, ‘Survivor akıl oyunları’ diyerek, yeni sezon tanıtımını gerçekleştirdi. Tanıtımını görenler; “Acun geçen yıldan ders çıkardı” ve “Eleştiriler sonrası harekete geçti” şeklinde yorumlarda bulundu. İşte Survivor 2023 hakkında merak edilenler…

SURVİVOR’DA BÜYÜK DEĞİŞİKLİK!

Şimdilerde ‘MasterChef Türkiye’ ile gündemde olan Acun Ilıcalı, çok izlenen bir diğer formatı için yeni sezon startını verdi. Ünlü televizyoncu, yayınladığı video ile Survivor 2023 başvurularının başladığını duyurdu. Ilıcalı, parkur performansı ve ada yaşamının ön planda olduğu yarışmada bu sene önemli bir farklılık yaşanacağını söyledi.

“AKLIN ÖN PLANDA OLDUĞU YENİ BİR SURVİVOR GELİYOR”

Ilıcalı şunları paylaştı;

Survivor 2023’e hazır mısınz? Bu seneki sloganımız şu; ‘Survivor akıl oyunları’. Ada yaşamı ya da performansın dışında aklın da ön planda olduğu yeni bir Survivor geliyor. ‘Yaşım var, hafif kilom var, çok yüzemem, çok koşamam’ demeyin. Belki de pratik zekanız size oyunları kazandıracak. Hemen başvurun ve Survivor 2023’e katılma şansına sahip olun.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir