Sıla Türkoğlu Halil İbrahim Ceyhan sevgili mi? İkiliden flaş karar…

Sıla Türkoğlu, başrolünde olduğu Emanet dizisine veda ettikten sonra Halil İbrahim Ceyhan ile ilişkisini bitirmişti. Gündeme gelen son iddialardan sonra hayranlarını sevindirecek haberle tekrar barıştıkları öğrenildi...

featured

Emanet dizisinin başrol oyuncuları Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu’nun bir süredir aşk yaşadığı biliniyordu. Sıla Türkoğlu’nun diziye veda etmesinin ardından sürpriz bir gelişme yaşandı. Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu ilişkilerini sessiz sedasız bitirmişti. Gündeme gelen son haberlerden sonra hayranlarını sevindirecek haber gündeme geldi. Peki, Sıla Türkoğlu Halil İbrahim Ceyhan barıştı mı? Sıla Türkoğlu Halil İbrahim Ceyhan sevgili mi? İşte detaylar…

SILA TÜRKOĞLU HALİL İBRAHİM CEYHAN BARIŞTI MI?

Sıla Türkoğlu’nun Emanet dizisinden ayrılmasının ardından Halil İbrahim Ceyhan ile ilişkilerini sessiz sedasız sonlandırmışlardı. Gündeme gelen habere göre yaklaşık 4 aydır ayrı olan ikili ilişkilerine bir şans daha verdi.

HALİL İBRAHİM CEYHAN KİMDİR?

Emanet’in Yaman’ı Halil İbrahim Ceyhan 1986 yılında İstanbul’da doğdu. Halil İbrahim Ceyhan’ın boyu 1.80 m, kilosu 76 kg’dır. Halil İbrahim Ceyhan çok yönlü bir kişiliktir.

Müzik ve sinema sektöründe fotomodel, söz yazarı, şarkıcı, besteci ve aktör olarak yer almaktadır. Eylül 2019’da yayımlanan Kendini Bana Bırak isimli bir single çalışması vardır ve 1 milyona yakın izlenme elde etmiştir.

Halil İbrahim Ceyhan, müzik çalışmaları yanı sıra ilk ve tek oyunculuk deneyimini 2019 yılında Hemen Döneriz isimli filmde yaşamıştı.2020 yılında ekranlara gelen Kanal 7’nin yeni dizisi Emanet’te ise Yaman karakterini canlandırdı.

Halil İbrahim Ceyhan’dan Sıla Türkoğlu’na Kızılcık Şerbeti mesajı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir