Sezen Aksu oyunu kullandı! Mührü vermeyi, kimliğini ve seçmen kağıdını almayı unuttu

Türkiye ikinci tur seçimleri için sandık başında. Oyunu İstanbul'da kullanan Sanatçı Sezen Aksu, oy kullandıktan sonra mührü elinde unuttu. Aksu görevlinin uyarısıyla mührü teslim etti. Aksu ayrıca kimliğini ve seçmen kağıdını da almayı unuttu.

featured

Türkiye ikinci tur seçimleri için sandık başında. Vatandaşlar sabah 08.00’den itibaren oylarını kullanmaya başladı.

Sanatçı Sezen Aksu, Cumhurbaşkanı 2. tur seçimi için oyunu kullanmak üzere 08.30 sıralarında Beykoz’da bulunan Sedat Simavi Ortaokulu’na geldi. Aksu 1275 nolu sandıkta oyunu kullandı.

MÜHRÜ, SEÇMEN KAĞIDINI VE KİMLİĞİNİ ALMAYI UNUTTU

Oy kullandıktan sonra mührü elinde unuttan Aksu, görevlinin uyarısıyla teslim etti. “Hiçbir şey söylemeyeceğim “ diyerek oy kullandığı sınıftan çıkan Aksu, kimliğini ve seçmen kağıdını da  almayı unuttu.

Bu sırada bir görevli sınıftan çıktığı sırada Aksu’ya kimliğini ve seçmen kağıdını teslim etti. Sanatçı oy kullanmak için okula gelen hayranlarıyla hatıra fotoğrafı da çektirdi.

“BEN SAHNEYE ÇIKMIYORUM ARTIK”

Okul kapısında Aksu ile karşılaşan Beykoz Belediye Başkanı Murat Yıldırım ise, “Yol kesildi efendim“ diyerek Aksu’yu selamladı. Aksu, belediye başkanına “Sizden geliyor mesajlar değil mi ?” dedi. Belediye başkanı Aydın’ın “Bir konser yaparız artık” isteğine ise, sanatçı “Ben sahneye çıkmıyorum artık” yanıtını verdi. Bir hayranının verdiği çiçeği alan Aksu aracına binerek okuldan ayrıldı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir