Sanatçı Gülşen Korucu’dan Seçil Çiftçi hakkında kan donduran iddia: ‘Kız kardeşimin katilini söylemek için para istedi, olay yerindeydi’

Eski sevgilisi Semih Sevim’i öldürüp ormana atan Seçil Çiftçi bir kez daha gündemde bomba etkisi yarattı. Geçtiğimiz gün ifadesi ortay çıkan şarkıcı ve model Çiftçi hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Seçil Çiftçi'nin farklı bir cinayet olayıyla da ilgisi olduğu iddiası kan donduran cinsten.

featured

Sanatçı ve TV program sunucusu Gülşen Korucu, 2018’de silahla vurulup hayatını kaybeden 19 yaşındaki kız kardeşi Yaren Korucu’yla ilgili olarak, ‘Seçil, kız kardeşimi kimin öldürdüğünü biliyor. Kendisi de olay yerindeydi. Kardeşimi de tanıyordu. Kimin öldürdüğünü itiraf etmek için bizden para istedi sonra vazgeçti. Hukuk mücadelemiz sürüyor‘ dedi.

HaberTürk’ten Mustafa Şekeroğlu’nun haberine göre; Seçil Çiftçi’nin farklı bir cinayet olayında da yer aldığı iddia edildi.

Uzun bir süre FLAŞ TV’de ‘Hayata Dair’ adlı programın sunuculuğunu yapan sanatçı Gülşen Korucu, Seçil Çiftçi hakkında, ‘Bir cinayet dosyasını daha biliyor‘ iddiasında bulundu.

SEÇİL ÇİFTÇİ’NİN, GÜLŞEN KORUCU’NUN KARDEŞİ YAREN’İN ÖLÜMÜNDE DE YER ALDI İDDİASI

Korucu’nun iddiasına göre Çiftçi, 2018 yılında ölen 19 yaşındaki kız kardeşi Yaren Korucu’nun ölümünde de yer aldı. Korucu’nun bahsettiği olay, 2 Kasım 2018’de Başakşehir 2. Kısım Mustafa Kemal Atatürk Bulvarı’nda meydana geldi.

Gelen bir ihbar üzerine olay yerine giden polis ekipleri, 19 yaşındaki Yaren Korucu’yu, göğsünden vurulmuş halde buldu.

YAREN’İN KAN KAYBINDAN ÖLDÜĞÜ BELİRLENDİ

Genç kızın yanında da bir adet tabanca bulundu.

Polis kayıtlarına ‘İntihar teşebbüsü’ diye geçen olayda Yaren’in kan kaybından öldüğü belirlendi.

Yaren’in bulunduğu noktada sadece birkaç damla kan olması ise dikkat çekti.

‘SEÇİL, YAREN’İN ÖLDÜRÜLDÜĞÜNE TANIKTI’ 

Habertürk’e konuşan Gülşen Korucu, ‘Kız kardeşim Yusuf S. diye biriyle arkadaştı. Sonra bunlarla Seçil Çiftçi arkadaş oldu. Kız kardeşim evden 1 Kasım 2018 günü çıktı. Bir gün sonra bize ölüm haberi geldi. Polis bize kız kardeşimin intihar ettiğini ve kan kaybından hayatını kaybettiğini söyledi. Yaren güya sokakta silahla göğsünden kendini vurmuştu. Biz Yaren’in bulunduğu yere gittik baktık. Etrafta kan yoktu.

Yani kan kaybından ölen birinin sözde olay yerinde kanı olması gerekmez miydi? Yaren’de silah yoktu ki. Güya silahı o gruptan bir kızın evinden almış. Ama biz sonradan öğreniyoruz o kişinin evi bile aranmamış. İntihar edecek biri kafasına sıkar göğsüne niye sıksın. Kız kardeşimi Yusuf S., öldürdü. Seçil bunu biliyor. Seçil olay olduğunda da oradaydı. Kendisi bize söyledi‘ dedi.
Benzer Haberler
secil-ciftci-semih-sevgi
Eski sevgilisini öldüren şarkıcı Seçil Çiftçi’den kan donduran ifade: ‘Sopayla kafasına vurdum sonra çorapla boğarak öldürdüm’
secil-ciftci-semih-sevim
Şarkıcı Seçil Çiftçi’nin öldürdüğü Semih Sevim cinayetinde kan donduran detaylar
secil-ciftci 1
Eski sevgilisi Semih Sevgi’yi öldüren şarkıcı Seçil Çiftçi’nin klibindeki şiddet sahneleri gündem oldu
secil-ciftci
Şarkıcı ve model Seçil Çiftçi, eski sevgilisi Semih Sevgi’yi öldürüp ormana gömdü

‘BİZDEN PARA İSTEDİ’

Kız kardeşi Yaren’i erkek arkadaşı Yusuf S.’nin vurduğunu ve vurduktan sonra onu götürüp sokağa attığını iddia eden Korucu, ‘Kız kardeşimi yaralı sokağa atıyorlar ve intihar süsü vermek için silahı da temizleyip yanına bırakıyorlar. Seçil, birkaç kez ağzından kaçırdı. ‘Yaren yanımdan gitti’ diye. Olaya tanıktı. Hatta bir ara bizden para istedi anlatacağını söyledi. Adliyeye kadar gittik. Adliye kapısından döndü. Seçil bize Yusuf’un parayla dosyayı kapattığını söyledi’ diye konuştu.

‘ELİMİZDE SEÇİL’LE OLAN YAZIŞMALAR VAR’

Kız kardeşlerinin intihar etmediğini cinayete kurban gittiğini iddia eden Korucu, “Elimizde Seçil’le olan yazışmalar var. Tüm bunları delil olarak savcılığa vereceğiz; hukuki mücadelemiz sürüyor. Bu işin peşini bırakmayacağız. Kardeşimin dosyası yeniden incelensin” ifadelerini kullandı.
Korucu’nun kız kardeşi Yaren’i öldürdüğü iddia ettiği isim Yusuf S., uyuşturucu suçundan cezaevinde bulunuyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir