Popun kraliçesi Hande Yener reklam yüzü oldu…

featured

Başarılı sanatçı Hande Yener, Ocasso Mobilya ile 1 yıllık reklam anlaşmasına imza attı. Yener, markanın lansman kampanyasının ilk reklam filminde en sevilen hit parçalarından biri olan ‘Kırmızı’yı yeniden yorumlayarak hayranlarına sürpriz yaptı.

‘‘Ocasso Sana Çok Yakışıyor!”

Sözü ve müziği Altan Çetin’e ait olan, bir dönemin dillere pelesenk olan kült şarkısı “Kırmızı”, 2021 yılında Hande Yener ve Ocasso işbirliği ile yeniden canlanıyor.

“Başarılı ve İddialı bir İşbirliği.”

Çekimleri Beykoz Kundura Fabrikası’nda gerçekleşen, Ajans MD’nin iletişim danışmanlığını ve prodüktörlüğünü yaptığı reklam filmi için kamera karşısına geçen Hande Yener; “Eğlenceli bir ekip ile çok keyifli bir çekim gerçekleştirdik. Markanın yaratıcı ve cesur bir dili var, bu konuda tam anlamıyla örtüştüğümüzü düşünüyorum. Başarılı ve iddialı bir işbirliği oldu. Klip tadındaki reklam filmimizin ve yeniden yorumlanan parçamızın herkes tarafından sevileceğinden eminim.’’ dedi. Yener, Ocasso 2021 koleksiyonunun iddialı, dinamik, modern ve şık tarzının da evlere çok yakışacağını dile getirdi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir