Önüne gelen herkesi tehdit eden Ümitcan Uygun’un abisi Erol Uygun serbest bırakıldı

featured

Ankara’da Esra Hankulu’nun şüpheli ölümüne ilişkin soruşturmada tutuklanan Ümitcan Uygun’un ağabeyi Erol Uygun, sosyal medyadaki paylaşımları nedeniyle sevk edildiği mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Tehditler savurdu

Ümitcan Uygun’un ağabeyi Erol Uygun, kardeşinin Esra Hankulu’nun ölümüyle ilgili gözaltına alınmasının ardından sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımları sonrası ‘Türkiye Cumhuriyeti Devletini aşağılama’ suçundan gözaltına alınmıştı.

Geceyi birlikte geçirdiği Esra Hankulu ölü bulunmuştu… Ümitcan Uygun’un abisi Instagram’da tehditler savurdu!

Emniyetteki işlemlerin ardından Erol Uygun, Ankara adliyesine sevk edildi. Savcılık sorgusunun ardından mahkemeye sevk edilen Erol Uygun, 1 ay konutu terk etmeme ve yurt dışına çıkış yasağı konularak adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Ünlü fenomen Pucca’yla da kapıştı

Pucca adıyla bilinen sosyal medya fenomeni ve yazar Pınar Karagöz ile Esra Hankulu cinayeti sebebiyle tutuklanan Ümitcan Uygun’un abisi Erol Uygun sosyal medya tartışmıştı. Uygun, bir paylaşımda kendisini eleştiren Pucca’ya “Neredesin nerde? Ölmeyi çok istiyorsun” diyerek tehditler savurmuştu.

Ümitcan Uygun’un abisi Erol Uygun, ünlü fenomen Pucca’yı da ölümle tehdit etti! İşte küfürlerin havada uçuştuğu o kavga…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir