Nihat Hatipoğlu’na sorulan soru stüdyoyu kırdı geçirdi! ’Her şeyi biliyoruz konuşmuyoruz’

Ramazan aylarında ATV ekranlarında seyircisiyle buluşan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'nun programına katılan Nazan Alkıl’ın sorduğu soruya Hatipoğlu’nun cevabı stüdyoda eğlenceli anlar yaşanmasına neden oldu.

featured

Her yıl Ramazan ayında seyirci karşısına çıkan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, bu yıl koronavirüs salgınının azalmasıyla sınırlı sayıda konukla programına devam ediyor.

Dün gerçekleşen yayında, programa katılan Nazan Alkıl, ‘Kaşlarımda dövme var, abdestim kabul olur mu?’ sorusunu sordu.


Soru karşısında, “Sanıyorum kaşlarınız döküldüğü için böyle bir şey yaptırdınız. Buna siz kontur mü diyorsunuz? Bu işleri biraz öğrendik” demesi üzerine stüdyoda eğlenceli anlar yaşandı.

“HER ŞEYİ BİLİYORUZ AMA KONUŞMUYORUZ”

Sözüne devam eden Hatipoğlu, “Hanımların hepsi güldüler. Konturu bildiğim için… 20 yıldır konuşuyorum. Konturu bilmezsem olmaz tabi… Her şeyi biliyoruz ama her şeyi konuşmuyoruz. Öyle bir huyumuz var. Herkesi tanıyoruz ama konuşmuyoruz.

Şöyle dövme normal itibariyle haramdır. Abdest geçirmediği için değil. Hz. Peygamber fizikimiz üzerinde ileride yanlış anlaşılabilecek oynamaları hoş görmüyor. Ancak zaruri haller olabilir. Kadınların görüntüsü önemli. Hastalık geçirdi diyelim… Hanım efendinin aile saati için yaptığı bu kontur istisnai kabul edileceğine inanıyorum ben.” şeklinde cevapladı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir