Fehmi Pazarlı reklam yaptı, aldatılan Gülay Pazarlı sinir krizi geçirdi: “Kestane balının diyarı Zonguldak’tan selamlar”

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ATV’de yayınlanan Esra Erol’da Sakarya’da yaşayan Gülay Pazarlı ve onun iddiaları yer aldı.

Gülay Pazarlı canlı yayınında Zonguldak’ın Gökçebey ilçesi Pazarlıoğlu Köyü’nde yaşayan eşi Fehmi Pazarlı ile yüzleşti.

CANLI YAYINDA YÜZLEŞTİLER

Geçtiğimiz gün programa katılarak 29 yıllık eşi Fehmi Bey’in kendisini Şengül Hanım ile aldattığını açıkladı. Ayrıca Pazarlı, Şengül Hanım’ın da 3 aylık hamile olduğunu ve Fehmi Bey’le birlikte yaşadığını belirtti. 29 yıllık eşi Fehmi Bey’in kendisini aldattığını açıklayan Gülay Hanım, Esra Erol canlı yayınında eşiyle yüzleşti.

“ÖNCELİKLE KESTANE BALININ DİYARI ZONGULDAK’TAN SELAMLAR”

Aldatıldığı iddialarının reddedilmesi karşısında sinir krizi geçiren Gülay Pazarlı, eşinin canlı yayına katılmasıyla daha da sinirlendi.

Canlı yayına bağlanan Fehmi Pazarlı söze, “Öncelikle kestane balının diyarı Zonguldak Gökçebey Pazarlıoğlu köyünden tüm dünyaya selamlar” diyerek girdi.

“REKLAMI ÇOK SEVER, REKLAM YAPIYOR”

Bu sözler üzerine daha da sinirlenen Gülay Pazarlı çileden çıktı. Pazarlı, “Bu reklamı çok sever, bal satıyor ya ondan dolayı reklam yapıyor” dedi.

Fehmi Pazarlı’nın sözleri sosyal medyada gündem oldu. İşte o anlar:

Fehmi Pazarlı reklam yaptı, aldatılan Gülay Pazarlı sinir krizi geçirdi: “Kestane balının diyarı Zonguldak’tan selamlar”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.