Johnny Depp ve Hollywood Vampires İstanbul’a geldi

featured

Kadrosunda Johnny Depp’in de yer aldığı Hollywood Vampires grubu, konser vermek üzere İstanbul’a geldi. Yarın hayranlarıyla buluşacak Johnny Depp ile grubun diğer üyelerini taşıyan ve Romanya’nın başkenti Bükreş’ten kalkan özel uçak, saat 16.00’da İstanbul Havalimanı’na indi.

“TEŞEKKÜR”

Depp ve arkadaşları, İstanbul Havalimanı Genel Havacılık Terminali’nden çıkış yaptı. Havalimanından ayrılmadan önce gazetecilerin “Hoş geldiniz, bir şeyler söylemek ister misiniz?” sorusuna Depp, Türkçe “Teşekkür” yanıtını verdi.

AMERİKA’DAKİ KONSERLER ERTELENMİŞTİ

Özel güvenlik ekibi eşliğinde kendisini bekleyen araca binen Depp, konser öncesi konaklayacağı otele gitti. Depp, iki gün önce ayak bileğini incitmesi nedeniyle, üyesi olduğu rock grubu Hollywood Vampires ile Amerika’daki üç konserlerini ertelediklerini duyurmuştu. Grup üyelerinin 10 Haziran’da İstanbul’da verecekleri konser ise bu durumdan etkilenmedi.

KONSERİN GELİRİ DEPREMZEDELERE BAĞIŞLANACAK

Johnny Depp, Alice Cooper ve Joe Perry’den oluşan Hollywood Vampires grubu, daha önce yayımladıkları mesajda, konserin tüm gelirini depremzedeler yararına DEC (Disasters Emergency Committee) deprem yardım fonuna bağışlayacaklarını açıklamıştı.

Kaynak: AA

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir