Ekrem İmamoğlu’nun şehir gezilerini İYİ Partili Buğra Kavuncu mu organize ediyor?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığına itiraz eden Cihan Paçacı'ya yakınlığı ile bilinen İYİ Partili Buğra Kavuncu'nun, İmamoğlu'nun 15'ten fazla ili kapsayan ve “adaylık turu” olarak nitelenen Anadolu gezisini organize ettiği ortaya çıktı.

featured

İYİ Parti‘nin Kılıçdaroğlu’na itirazı ve İmamoğlu ısrarı sürüyor. İmamoğlu’nun 15’ten fazla ili kapsayan ve “adaylık turu” olarak nitelenen Anadolu gezisini İYİ Partili Buğra Kavuncu’nun organize ettiği öğrenildi.

6’lı Masa’nın adayının CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu olacağı neredeyse kesinleşse de İYİ Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ısrarı sürüyor.

Benzer Haberler
kemal-kilicdaroglu-turbe
Ekrem İmamoğlu’nun Cuma namazı şovunun ardından Kemal Kılıçdaroğlu çıtayı yükseltti: Türbede basın toplantısı…
imamoglu-namaz-afisi
Ekrem İmamoğlu’ndan tepki çeken afiş! Cuma namazını reklam panosuna astırdı
ibb-arac-ihalesi
Ekrem İmamoğlu fena yakalandı! AK Parti döneminden 3 kat fazla araç kiralamış
ekrem-imamoglu-diayder
Kur’an-ı Kerim yaktıran DİAYDER’in hamisi Ekrem İmamoğlu, İsveç’i savunup Türkiye’yi suçladı

İmamoğlu’nun 15’ten fazla ili kapsayan Anadolu turunu İYİ Partili Buğra Kavuncu organize ediyor. Kavuncu, gezinin tüm plan ve programıyla ilgileniyor. Ocak ayı başında İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı görevini devreden Kavuncu, partisinin Seçim Kampanyasından Sorumlu Genel Başkan Başdanışmanlığı’na atandı.

CİHAN PAÇACI’YA YAKIN

Kavuncu, “Sokakta Kemal Bey’e itiraz görüyoruz” diyerek Kılıçdaroğlu’nun adaylığına itiraz eden İYİ Partili Cihan Paçacı’ya da yakınlığıyla biliniyor. Paçacı sözlerinin tepki çekmesinden sonra İYİ Parti Genel Başkan Yardımcılığı görevinden istifa etti.

TARTIŞILAN POZ SEÇİM AFİŞİ OLDU

Akşener’in Saraçhane’de İmamoğlu ile verdiği fotoğraflar CHP dahil tüm kamuoyunda tartışmalara yol açmıştı. İYİ Parti daha sonra bu fotoğrafları seçim afişi de yaptı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir