Meral Mommy’nin ‘yumuşak’ karnı! İYİ Parti, LGBT derneğini ziyaret etti…

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Bahadır Erdem'in Onur Yürüyüşü videoları ülkücü camiada şok etkisi yaratmıştı. Bugün de İYİ Parti'nin resmi olarak LGBT derneğini ziyaret ettiği ortaya çıktı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Seçimin yaklaşmasıyla bazı siyasi partiler, oy almayı hedefledikleri gruplara yönelik çalışmalarını hızlandırdı.

Marjinal grupların da desteğini arayan partiler, özellikle LGBTİ platformlarına destek açıklamaları yapıyor.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu için hazırlanan ‘cinsel yönelim’ afişinin ardından İyi Parti de LGBTİ’lerin oylarını almak için harekete geçti.

GENÇLİK YAPILANMASI, LGBTİ DERNEĞİNE GİTTİ

Geçtiğimiz yıl LGBTİ’lerin İYİ Parti Lideri Meral Akşener özelinde ettiği teşekkürlerin ardından partinin gençlik yapılanmaları bu yıl LGBTİ derneklerine ziyaret gerçekleştirdi.

Iyi Parti 9851

İyi Parti’nin Gençlik Uluslararası İlişkilerden Sorumlu Merkez Yürütme Kurulu, Sosyal Politika, Cinsiyet Kimliği ve Cinsel Yönelim Çalışmaları Derneği’ni (SPoD) ziyaret etti.

Lgbti Dernegi 9760

LGBTİ’LERİN SİYASAL KATILIMINI KONUŞTULAR

Görüşmede LGBTİ’lerin siyasal katılımının seyrine ve siyaset arenasındaki temsillerine dair fikir alışverişleri yapıldığı aktarıldı.

Meral Akşener bu işe ne diyecek? İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Bahadır Erdem ile LGBT günlükleri

SOSYAL MEDYADA DUYURULDU

Ziyarete ilişkin SPoD’un Twitter hesabından yapılan açıklamada, “İyi Parti Gençlik Uluslararası İlişkilerden Sorumlu Merkez Yürütme Kurulu, Danışma Kurulu Başdanışmanı Alp Emeç ve İyi Parti Gençlik Uluslararası İlişkiler MYK üyesi Fatih Özgüven derneğimize gelerek ziyarette bulundu.

Siyasal Katılım Koord. Zarife Akbulut ve Gönüllümüz Y. Emre Demir’in bulunduğu görüşmede, TR tarihinde LGBTİ+’ların siyasal katılımının seyri, yapılan kampanyalar ve çalışmalar, örgütlenme deneyimleri ile LGBTİ+’ların siyaset arenasındaki temsillerine ilişkin sorular yanıtlandı.” ifadeleri yer aldı.

Onursal LGBT üyesi Kılıçdaroğlu’ndan Türk milletine büyük hizmet: Orduya gay subaylar, kabineye gay bakanlar…

Meral Mommy’nin ‘yumuşak’ karnı! İYİ Parti, LGBT derneğini ziyaret etti…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.