Onursal LGBT üyesi Kılıçdaroğlu’ndan Türk milletine büyük hizmet: Orduya gay subaylar, kabineye gay bakanlar…

Seçim vaadi olarak LGBT'lerin haklarını ve özgürlük alanlarını genişleteceğini söyleyen CHP lideri Kılıçdaroğlu, billboardlara asılan reklamlarında da aynı sözlerini tekrarladı. CHP liderinin vaatleri arasında LGBT bireylerin üst düzey devlet memurluğu kadrolarına alınması da var.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçtiğimiz günlerde geceliği 100 bin lira olan kral dairesinden video yayınlayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, çılgın seçim vaatlerine devam ediyor.

LGBT İLE HELALLEŞME

Helalleşme kadrosuna LGBT’yi de ekleyen Kılıçdaroğlu “Birey olma özgürlüğü ve güvenlik hakkı sağlanacak. Tüm yaşam tarzları güvence altına alınacak. Geçmişte devletin bireysel hak ve özgürlüklere müdahalesine maruz kalmış vatandaşlarımızın mağduriyetleri aralarında tazminat ödenmesi seçeneği de olacak şekilde giderilecek.” ifadelerini kullandı.

GAY KOMUTANLAR VE BAKANLAR GELİYOR

LGBT lobisi tarafından desteklenen Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Başkanı Joe Biden’in, LGBT’liler için attığı adımlar, Kılıçdaroğlu’na ilham verdi. Kılıçdaroğlu “Sorulamayacak sorular kanunu çıkarılacak. Özgürlükler güçlendirilecek. Örneğin, kamu ve özel sektör işe alımlarında her türden ayrımcılığın önüne geçilecek. İşveren tarafından sorulamayacak ve bireyin beyan etmek zorunda olmadığı unsurlar bu kanunda net bir şekilde tanımlanacak.” diyerek LGBT bireylere üst düzey devlet görevlerine gelebileceklerini müjdeledi.

İktidara geldiklerinin ilk 6 ayında yapacaklarını açıklayan Kılıçdaroğlu, videoyu, “Türkiye farklılıklarından ve özgürlüklerinden korkan değil, “farklılıklarını ve özgürlüklerini kutlayan” bir ülke haline gelecek. Bu videomda iktidarımızın ilk 6 ayında atacağımız özgürlük adımlarını açıklıyorum. Biraz uzun ama önemli:) Milletimizi şahit olmaya davet ediyorum…” ifadeleri ile paylaştı.

ÇILGIN VAADİNİ BILLBOARD YAPTI

CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun LGBT özgürlük alanını genişleteceğiz açıklamasını billboardlara da taşıdı. Şimdilik İstanbul, İzmir ve Ankara’da billboardları süsleyen reklamların Konya, Kocaeli, Trabzon, Erzurum, Bolu, Şanlıurfa gibi illerde de yer alıp almayacağı merak konusu oldu.

Fkhdbztwqaq5S C

Türk Ordusu’na gay subaylar mı alınacak! Kemal Kılıçdaroğlu’ndan çılgın LGBT vaatleri…

Onursal LGBT üyesi Kılıçdaroğlu’ndan Türk milletine büyük hizmet: Orduya gay subaylar, kabineye gay bakanlar…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.