Hakan Sabancı’nın muhabiri azarlamasını Hande Erçel bakın nasıl savundu?

Cannes Film Festivali dönüşünde havaalanında basın mensupları tarafından karşılanan Hande Erçel ve Hakan Sabancı yorgun halleriyle dikkat çekmişlerdi. Sabancı kendisini görüntüleyen gazetecilere tepki göstermişti. Yaşanan gerginliğin ardından Hande Erçel, sevgilisini bakın hangi sözlerle savundu?

featured

Bir süredir iş insanı Hakan Sabancı ile aşk yaşayan Hande Erçel geçtiğimiz günlerde sevgilisiyle Cannes Film Festivali’ne gitmişti.

“BEN RAHATSIZ OLMAYA BAŞLADIM”

Festival dönüşü havalimanında görüntülenen ikiliden Hakan Sabancı, sürekli kameralarla karşılanmaktan rahatsız olmuş ”Her seferinde seninle böyle konuşacak mıyız? Ben artık biraz rahatsız olmaya başladım” diyerek muhabire tepki göstermişti.

Hande Erçel ise son olarak muhabire tepki gösteren sevgilisini savundu.

“HAVALİMANINDA YORGUN OLUYORUZ”

Dün oy kullandığı okuldan çıkarken kamera karşısına geçen Hande Erçel, ayaküstü basın mensuplarıyla sohbet etti. Sabancı’nın sürekli havalimanında görüntülenmekten rahatsız olduğunu söyleyen Erçel, şunları dile getirdi:

“Havalimanında olduğu için bir tepkiydi o. Dışarıda her yerde çekilebiliriz ama her seferinde havalimanında olmak gerçekten çok rahatsız edici. Orada yorgun oluyoruz halimizde de belliydi, tepki de onaydı. Yoksa başka bir şey değil. Tabi ki de çekileceğiz, hep birlikte de görüşeceğiz. Öyle şey olur mu?”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir