Hadise ve Kaan Yıldırım’ın ayrılığında bomba iddia! Kaan Yıldırım ve Ebru Gündeş telefonda ne konuştu?

featured

46 yaşındaki şarkıcı Ebru Gündeş, ‘evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı’ gerekçesiyle 11 yıldır evli olduğu, kızı Alara’nın babası Reza Zarrab’a geçtiğimiz ay Bodrum Aile Mahkemesi’nde boşanma davası açmıştı. Eşinin başka kadınlarla ilişkisi olduğunu iddia etmiş, o kadınlardan birinin de şarkıcı Hadise olduğu öne sürülmüştü.

34 yaşındaki yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım ile evlilik hazırlığında olan 35 yaşındaki şarkıcı Hadise’nin adı, Ebru Gündeş’in eski eşi Reza Zarrab ile ‘yasak aşk’ iddialarına karışınca ünlü çiftin bu sebepten dolayı bir türlü aralarını düzeltemedikleri iddia edilmişti.

Ebru Gündeş ile Reza Zarrab ayrılığının ardından Hadise ile sevgilisi Kaan Yıldırım’ın da sık sık ayrıldıkları ve ilişkilerini toparlayamadıkları iddiaları ortaya atıldı.

Hadise ile yasak aşk iddiaları nedeniyle sarsılan Reza Zarrab ve Ebru Gündeş’in evliliği resmen sona erdi

Son olarak, birbirini Instagram’dan takipten çıkaran ve birlikte yer alan tüm karelerini silen çiftin ayrıldığı ortaya çıktı. Evlilik yolunda giden aşk bitti ama dedikodular bitmedi.

Kaan Yıldırım, Ebru Gündeş’i aradı

Aşkının adının Reza Zarrab ile yasak aşk yaşadığı şeklinde anılmasından sonra Kaan Yıldırım olup biteni öğrenmek için Ebru Gündeş’i aradı. Yıldırım, Gündeş ile yaptığı telefon görüşmesinden sonra hemen ilişkisine son noktayı koydu.

Reklam aşkı söylentileri

Sürekli ayrılık iddialarının ortaya atılmasında taraflar ikiye bölündü. Hadise’nin yeni şarkısı ‘Hay Hay’ın reklamını yapmak için bu yola başvurduğunu söyleyenler de oldu, Hadise’yi gündeme geldiği Reza Zarrab olayından sonra evlenmeye hazırlandığı sevgilisi Yıldırım’ın ailesinin istemediğini söyleyenler de.

Hadise ve Kaan Yıldırım aşkı bitti!! Hadise, Kaan Yıldırım’ı albüm reklamı için mi kullandı? Şok iddia…

Hadise’ye yasak aşk iddialarının ortaya atıldığı ilk günlerde destek çıkan Kaan Yıldırım’ın, Ebru Gündeş’le görüştükten sonra ilişkisini bitirmesi “Hadise reklam peşinde” iddialarını çürüttü.

Beyaz Magazin’de yer alan iddiaya göre; Kaan Yıldırım ile Hadise ilişkisinin bitmesinin perde arkasında Ebru Gündeş var.

Kaan Yıldırım en sonunda çıkan haberlerin detaylarını öğrenmek için dayanamadı ve Ebru Gündeş’i aradı. Gündeş bildiği tüm detayları Kaan Yıldırım ile paylaştı. Yıldırım, duyduklarından sonra Hadise ile olan birlikteliğini noktaladı.

Mesajlı klip

Adının yasak aşk iddiasına karışmasıyla zor günler geçiren Hadise kendini işine adadı. Hadise, sözü Ersay Üner’e ait olan ‘Hay Hay’ı Pasaj müzik etiketiyle tüm dijital müzik platformlarında yayımladı. Hadise’nin yeni şarkısı iki kişinin yollarını ayırmasının hikayesini anlatıyor.

Hadise’den Hay Hay ile muhteşem dönüş

Klipte kullanılan Pomellato mücevherlerin de sembolik olarak anlamları var. Yüzükler asla pes etmeyen bir kadının kudretli yumruğundan esinlenilmiş. Elbise ile beraber tercih edilen Pomellato mücevherler de kırılan hayallerin er ya da geç sarılabileceğini ve yeniden hayal kurmanın hep mümkün olabileceğini hatırlatıyor.

Hadise dünyaca ünlü lüks moda markası Valentino ve lüks mücevher markası Pomellato ile ikinci kez iş birliğine imza atarak Türkiye’de yine bir ilki gerçekleştirdi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir