Hadımköy’de tepki çeken görüntü! Kaldırımdan giden servis şoföründen yayaya tehdit

İstanbul Hadımköy E-5 bağlantı yolu istikametinde personel taşıyan bir aracın yoğun trafiği fırsat bilip kaldırımdan ilerlemesine tepki gösteren yaya, arabanın önüne atlayıp kaldırımdan inmesini istedi. Şöfor, ilk başta aracı üstüne sürdü, sonrasında ise araçtan inip tehditler savurarak yoluna hiçbir şey olmamış gibi devam etti.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Olay, dün akşam saatlerinde Hadımköy E-5 bağlantı yolu istikametinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, iş çıkış saati yoğun trafiği fırsat bilen 34 LUG 151 plakalı personel taşıyan araç, yaya kaldırımını işgal ederek ilerlemeye başladı.

Aw647530 01 Min

Bu sırada kaldırımda ilerleyen Mahmut U. karşısında gelen servis aracını görüp önünde durdu. “Burası kaldırım yola girer misin?” diyerek sürücüyü uyaran yaya, hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaştı. Sinirle araçtan inen sürücü, ”Sanane lan” diyerek Mahmut U’yu itmeye başladı.

Aw647530 02 Min

“DAYAK MI İSTİYORSUN?”

Bir süre kaldırımda tartışan ikiliyi ayırmak için servisten bir vatandaş indi. Sürücü ile yaya tam ayrılmışken, araca binen şoför tehditler savurmaya başladı.

Aw647530 03 Min

“Dayak mı istiyorsun sen? Dua et arabada kadınlar var” diyerek sürücü koltuğundan tehditler savurdu.

Aw647530 04 Min

Daha sonra hiçbir şey olmamış gibi sürücü, yaya kaldırımından ilerlemeye devam etti. Mahmut U. ise yaşanılan o anları saniye saniye cep telefonu kamerasına kaydetti.

Aw647530 05 Min

 

Hadımköy’de tepki çeken görüntü! Kaldırımdan giden servis şoföründen yayaya tehdit

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.