Gülşen sahne kıyafetiyle yine olay oldu: “Çocuk bezi giymiş gibi”

İmam hatiplilere ettiği hakaret sonrası bir süre cezaevinde yatan ve sonra tahliye olan şarkıcı Gülşen, dün akşam İstanbul'da konser verdi. Yeni kırmızı saçlarıyla dikkatleri üzerine çeken Gülşen, beyaz dantel pantolonun üzerine iç çamaşırı giydi. Tarzı beğenilmeyen Gülşen için "Bebek bezi giymiş gibi" yorumları yapıldı.

featured

Geçtiğimiz yıl verdiği konserde İmam hatiplilere hakaret ettiği gerekçesiyle hapis yatan ve tahliye olduktan sonra yurt dışındaki oğlunun yanında yaşamaya başlayan Gülşen, konserlerine devam ediyor. Yakın zaman önce sahnelere dönen şarkıcı, dün akşam da Harbiye Açıkhava’da sahneye çıktı. Şarkıcının kıyafeti yine çok konuşuldu.

PANTOLON ÜZERİ İÇ ÇAMAŞIRI GÜNDEM  OLDU

Geçtiğimiz günlerde sarı saçlarını kırmızıya boyatan Gülşen, sahnede iki farklı kıyafet giydi. Ünlü ismi ilk kombininde beyaz dantel pantolon üzerine iç çamaşırı giydi. Konser görüntülerinin sosyal medyaya düşmesiyle tarzı gündem olan Gülşen hiç beğenilmedi. Gülşen konserinde ikinci yarısında ise siyah transparan bir elbise tercih etti.

“ÇOCUK BEZİ GİYMİŞ GİBİ”

Sahnede tercih ettiği cesur tercihleriyle uzun zamandır adından söz ettiren Gülşen’in iç çamaşırlı kombinini hiç beğenmeyen birçok sosyal medya kullanıcısı “Çocuk bezi gibi” ve “Açacak yeri kalmadı şimdi tersine döndü. İçini dışına giyiyor” yorumları yapıldı. Oyuncu Arda Kural da Gülşen’in tarzına sessiz kalamayarak “Eskiden çocuk bezleri yoktu, muşambası vardı. O sandım ama yakışmış” dedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir