LGBT dayanışması: Tunç Soyer, Gülşen için kesenin ağzını açtı

Bir konser esnasında ekip arkadaşlarından biriyle şakalaşan Gülşen'in söylediği sözler başına bela olmuştu. İmam-hatipliler hakkında söylediği sözler ortaya çıkmış ve hakkında soruşturma başlatılmıştı. Dört ay sonra sahnelere dönen Gülşen'ın yılbaşı gecesi alacağı ücret ortaya çıktı.

featured

Sahnede bir arkadaşıyla arasında geçen diyalogdan dolayı geçtiğimiz aylarda tutuklanan Gülşen’in cezası, sonrasında ev hapsine dönmüş ve ardından bu karar da kalkmıştı. Bir süre sahnelere çıkmama kararı alan ünlü şarkıcı, 4 ayın ardından, geçtiğimiz gün bir şirketin yılbaşı kutlamaları için sahne alarak herkesi çok sevindirdi.

Gülşen ilk sahnesinde yaptığı espri ile gündem oldu. Gülşen konser sırasında hayranlarına dönüp ‘Aranızda emniyetten kimse var mı? Ona göre dikkatli konuşayım’ dedi. Gülşen’in bu esprisi ise kendisini dinlemeye gelen herkesi güldürürken sosyal medyada da gündem oldu.

Gülşen’in sahnelere dönmesinin ardından yılbaşında nerede sahne alacağı merak ediliyordu ki beklenen haber sonunda İzmir’den geldi.

Benzer Haberler
gullsen
Sahnelere dönen Gülşen’den seyircilere soru: ‘Aranızda emniyetten kimse var mı?’
gulsen-koc-holding
Gülşen aylar sonra ilk kez Koç Holding için sahne aldı
aleyna-tilki-meme
Aleyna Tilki Gülşen’e özendi! Sadece meme uçlarını kapattı

Ünlü şarkıcı Gülşen, 31 Aralık’ta İzmir Gündoğdu Meydanı’nda vereceği konser için İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ile el sıkıştı.

GÜLŞEN’E ASTRONOMİK ÜCRET

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in arkadaşı olan Tarkan’a 9 Eylül İzmir’in kurtuluş gününde verdirdiği konser için ödediği para büyük tartışmalara neden oldu.

Soyer, önce Tarkan’ın para almayacağını söyledi, ardından ise, alacağını ancak bunu bağışlayacağını söyledi. En son ise konser ücretinin sponsorlar tarafından ödendiğini söylemeye başladı. Ardından Tarkan’a sponsorlar tarafından 3 milyon 540 bin lira ödendiği açıklandı.

gülşen

Soyer, bu yılbaşı gecesi ise ünlü şarkıcı Gülşen’e konser verdirecek.

Gülşen’e de 5 milyon lira ödeme yapılacağı belirtiliyor.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir