Galatasaraylı taraftarlardan Ertem Şener’e büyük tepki: ‘Sen kimi tehdit ettiğini sanıyorsun?’

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Beyaz Futbol programının sunuculuğunu yapan Ertem Şener, "Galatasaray, akreditasyonlarımızı iptal edecekmiş, 'hadi' etsin" dedi. Bu cümleler sarı-kırmızılı taraftarlar tarafından tehdit olarak algılandı. Fakat Şener bu cümlelerin tehdit olmadığını iddia etti.

featured

Geçtiğimiz gün Ertem Şener‘in moderatörlüğünü üstlendiği canlı yayında konuşan Ahmet Çakar, Galatasaray yöneticisi Erden Timur hakkında ‘tarikat üyesi’ iddialarında bulunmuştu.

ERDEN TİMUR BİR PROJEDİR”

Çakar, “Erden Timur bir projedir. Galatasaray’ın batıya açılan kapısında şu anda ikinci adam statüsündeki Erden Timur, Cemalnur hanımefendinin tarikatında el öperken gördüm. Videosu var. Özel hayatıdır karışamam. Ama bu ülke cemaatlerden çok çekti. Son 8-10 yılda neler olduğunu herkes biliyor. Sonuçlarını görüyoruz” ifadelerini kullandı.

VİDEOSU ORTAYA ÇIKTI

Galatasaray Başkanvekili Erden Timur’un Cemalnur Sargut’la yan yana olduğu görüntüler de ortaya çıktı. Oda TV’nin yayınladığı görüntülerde Timur’un Cemalnur Sargut’la yan yana durduğu görüldü.

Ertem Şener’den Galatasaray’a tehdit: “Beyaz TV akreditasyonları iptal edilecekmiş, hadi edin de göreyim”

GALATASARAY’DAN CEVAP

Konuya ilişkin resmi açıklama yapan Galatasaray, “Galatasaray Sportif A.Ş Başkan Vekilimiz Sayın Erden Timur hakkında bazı yayın mecralarında yapılan karalama amaçlı, maksatlı ve hiçbir gerçeklik payı olmayan haberleri (!) şaşkınlıkla takip etmekteyiz. Zamanlaması son derece manidar olan bu saldırıların altında yatan gerçeğin; 23. Şampiyonluk yolundaki kararlılığımızdan duyulan korku ve endişe olduğu aşikardır. Galatasaray Spor Kulübü; Başkanından yönetimine, teknik heyetinden futbolcularına, taraftarından tüm camiasına kadar bir bütündür. Bu vesileyle bir kez daha hatırlatmak isteriz ki; bu tür manipülatif haber ve yorumlar bizleri birbirimize daha da fazla kenetler ve Galatasaray kenetlendiği zaman önünde hiçbir güç duramaz” ifadelerini kullandı.

Galatasaraylı yönetici Erden Timur’un elini öptüğü Cemalnur Sargut kimdir? Cemalnur Sargut hangi tarikat, başı neden açık?

GALATASARAY TARAFTARI AYAKLANDI

Galatasaray taraftarı ise bu yorumlar karşısında oldukça büyük bir tepki gösterdi. Twitter’da ‘Beyaz TV’nin akreditasyonları iptal edilsin’ kampanyası başlatan sarı kırmızılı taraftarlar ünlü yorumcu ve usta spikeri eleştiri yağmuruna tuttu.

ERTEM ŞENER’DEN OLAY YARATAN SÖZLER

Ünlü spiker Ertem Şener, bir sosyal medya platformu üzerinden yaptığı yayında, açılan bu etikete cevap olarak, “Akreditasyonlarımız iptal edilecekmiş, ‘hadi’ etsinler bakalım. ‘Hadi’ etsinler. Bu tehdit değil. Ama biz sözümüzde durduk. ‘Hadi’ iptal etsinler. Rica ediyorum” ifadelerini kullandı. Bu cümleler Galatasaray taraftarları tarafından eleştirildi.

Ahmet Çakar’ın Erden Timur iddiası doğru çıktı! İşte Galatasaraylı yöneticinin şok görüntüleri…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir