FOX’un yeni dizisi Gülümse Kaderine bu akşam başlıyor! Gülümse Kaderine konusu ve oyuncuları? Gülümse Kaderine nerede çekiliyor?

Gülümse Kaderine dizisi, ilk bölümüyle bu akşam FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Başrollerini Bahar Şahin, Sude Zülal Güler ve Mine Tugay'ın paylaştığı Gülümse Hayatı dizisi oyuncu kadrosu ve konusu gündeme geldi. İşte Gülümse Kaderine konusu ve oyuncu kadrosu...

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

FOX TV’nin iddialı dizisi Gülümse Kaderine, bu akşam ilk bölümüyle ekranlara gelecek.

Avşar Film imzalı, yönetmen koltuğunda Aytaç Çiçek’in oturduğu dizide Bahar Şahin, Sude Zülal Güler, Mine Tugay ve Doğan Bayraktar başrolde yer alıyor.

Gülümse Kaderine konusu ve oyuncu kadrosu şimdiden araştırılmaya başlandı. İşte, “Gülümse Kaderine dizisi konusu ne, oyuncuları kimler ve uyarlama mı?” sorularının cevabı…

Gulumse Kaderine 4

GÜLÜMSE KADERİNE NE ZAMAN BAŞLIYOR?

FOX TV’nin yeni dizisi Gülümse Kaderine 27 Nisan 2022 tarihinde seyircisiyle buluşacak.

GÜLÜMSE KADERİNE NEREDE ÇEKİLİYOR?

Dizinin İstanbul ve Bursa’da çeşitli semtlerde çekildiği biliniyor.

Gulumse Kaderine

GÜLÜMSE KADERİNE KONUSU NEDİR?

Gülümse Kaderine dizisi yetimhanede büyüyen iki genç kızın hayat hikayesini konu ediniyor. Gülümse Kaderine dizisinde; Eda ve Yaren Bursa’da yetiştirme yurdunda büyümüş, birbirlerini kardeş olarak kabul ederek kimsesizliklerini avutmaya çalışan iki genç kızdır. Yaren üniversite sınavına girip tıp fakültesini kazanarak doktor olmak istemektedir.

Eda ise liseyi yarıda bırakmış, okuyarak bir yere varamayacağını düşünmektedir. İkisi de on sekiz yaşını doldurdukları için artık kendi hayatlarını kurmak isterken, iki kızın kaderi gittikleri bir ev partisinden sonra trajik bir şekilde tamamen değişecektir… Yaren kendisinden saklanan geçmişinin sırlarına doğru bir yolculuğa çıkarken, Eda bu yolculukta bütün krizleri fırsata çevirmeye başlar… Hayatın onlara borçlu olduğunu düşünüyor… Ve bu borcun karşılığı iyi talihle ödenmezse, Eda söke söke tahsilatı yapmaya kararlı.

Gulumse Kaderine 4

GÜLÜMSE KADERİNE OYUNCULARI KİMLER?

Gülümse Kaderine dizisi oyuncu kadrosunda ; Mine Tugay, Burak Sergen, Sude Zülal Güler, Bahar Şahin, Doğan Bayraktar, Yalçın Hafızoğlu, Erkan Meriç, Aslı Sümen, Ertuğrul Postoğlu, Ahu Sungur, Müge Su Şahin, Sevinç Kumaş, Nazan Diper, Aslı Samat, Ülkü Hilal Çiftçi, Bade Arazlı ve Duygu Arda gibi birbirinden ünlü isimler yer alıyor.

Bahar Şahin – Eda

Sude Zülal Güler – Yaren

Mine Tugay – Neval

Doğan Bayraktar – Kanat

Erkan Meriç – Fırat

Burak Sergen

Ahu Sungur

Yalçın Hafızoğlu – Cem

Aslı Sümen – Ayşegül

Ülkü Hilal Çiftçi – Defne

Nazan Diper – Hacer

Aslı Samat – Nil

Gamze Demirbilek – Sevim

Sevinç Kumaş – Banu

Aysima Zeynep Erişir – Yaren’in küçüklüğü

Alina Akçay – Eda’nın küçüklüğü

 

FOX’un yeni dizisi Gülümse Kaderine bu akşam başlıyor! Gülümse Kaderine konusu ve oyuncuları? Gülümse Kaderine nerede çekiliyor?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.