Elçin Sangu ve Ceren Moray’ın dev buluşması! Yalancılar ve Mumları başlıyor…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Doctor Foster (Sadakatsiz)’in başarılı uyarlamasından sonra Medyapım tarafından lisanslanan Mistresses (Yalancılar ve Mumları) Ecosse Television’ın ortak yapımcılığında BBC ve BBC Amerika için üretilmişti. Dizi, üniversitede tanışmış otuzlarında olan bir grup arkadaşın birbirinden farklı hayatlarını ve aşklarını ele alıyor. Türkiye’nin en büyük içerik üreticilerinden biri olan Medyapım tarafından uyarlanan “Yalancılar ve Mumları” FOX Türkiye’de yayın macerasına başlıyor.

YALANCILAR VE MUMLARI OYUNCU KADROSU

Grey’s Anatomy (Doktorlar) ve Desperate Housewives (Umutsuz Ev Kadınları) gibi birçok başarılı uyarlamaya imza atmış Merve Girgin Aytekin’in yönetmenliğini yapacağı dizinin Türkiye’de 30 Eylül 2021 tarihinde yayına başlaması planlanıyor. Dizinin yetenekli oyuncu kadrosunda Ceren Moray (Öğretmen, Avlu), Elçin Sangu (Kiralık Aşk), Şafak Pekdemir (Yasak Elma), Burcu Gölgedar (Avlu) ve Melike Güner (Doktorlar) da bulunuyor.

Türkiye; ABD, Rusya, Slovakya, Güney Kore ve Japonya’nın ardından Mistresses formatını lisanslayan altıncı ülke olacak. Mistresses’ın Türkiye uyarlaması, Türkiye’de ikinci sezonu onaylanan ve orijinali Mike Bartlett tarafından yazılmış ve Drama Republic tarafından üretilmiş Doctor Foster (Sadakatsiz) uyarlaması ile, yapımcılığını Sister’ın yaptığı Abi Morgan’ın yazdığı The Split (Evlilik Hakkında Her Şey) uyarlamasının ardından BBC Studios’un büyük başarı kazanmış formatları arasına katılıyor.

YALANCILAR VE MUMLARI KONUSU

BBC Studios’un Uluslararası Satışlar Kıdemli Başkan Yardımcısı André Renaud: “Kalbinde güçlü kadın karakterler olan Mistresses, arkadaşlıktan aşka, gündelik ilişkilerin karmaşıklığını ele alıyor. Birçok başarılı kadından oluşan ekibin, bu hikayeyi Türk izleyicisi için nasıl hayata geçireceğini sabırsızlıkla bekliyorum. Bir kez daha bu sektörde Medyapım ile ortaklık yapmaktan çok gurur duyuyorum.” derken;

Medyapım’ın Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Aksoy ise: “Sadakatsiz’in ardından BBC ile birlikte yeniden kadın odaklı bir projede çalışmaktan gurur duyuyoruz. Yalancılar ve Mumları, kadınlar arasındaki güçlü arkadaşlığı esas alarak birbirlerini kardeş olarak benimsemiş dört kadının nefes kesici hikayesini anlatıyor. Yalancılar ve Mumları’nın da Sadakatsiz’in ulaştığı yerel ve uluslararası başarıya ulaşmasını umuyoruz.” dedi.

kaynak: televizyongazetesi

Elçin Sangu ve Ceren Moray’ın dev buluşması! Yalancılar ve Mumları başlıyor…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.