Demet Özdemir boşandığı eşi Oğuzhan Koç’un evinden çıkarken görüntülendi!

Adım Farah'ın güzel oyuncusu Demet Özdemir, 8 Mayıs'ta 5 aylık evliliğini tek celsede bitirdiği Oğuzhan Koç'un evinden çıkarken görüntülendi. Güzel oyuncu, "Birkaç bir şeyimiz kalmış onları aldım aynen prosedürler vardı. Oğuzhan'la konuştuk, bizim hiçbir zaman aramız bozulmamıştı" dedi.

featured

Geçtiğimiz sene 28 Ağustos’ta görkemli bir düğünle evlenen Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir çifti 8 Mayıs’ta anlaşmalı olarak 5 aylık evliliğini tek celsede bitirmişti.

DEMET ÖZDEMİR OĞUZHAN KOÇ’UN EVİNDEN ÇIKARKEN GÖRÜNTÜLENDİ

Birbirinden hiçbir şey talep etmeyen çift, arkadaşlıklarını devam ettirme kararı aldı. Özdemir ise dün Koç’un evinden çıkarken görüntülendi.

Evini terk eden Demet Özdemir, eski eşi Oğuzhan Koç’un evinden çıkarken kendisini bekleyen basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet etti. Magazin Tadı tarafından görüntülenen oyuncu, evde kalan eşyalarını almak için geldiğini ve Koç ile sohbet ettiklerini söyledi. Elindeki kağıtlarla dikkat çeken Özdemir, “Birkaç bir şeyimiz kalmış onları aldım aynen prosedürler vardı” dedi. Muhabirlerin “Oğuzhan Koç da evde onunla da konuştunuz galiba?” demesi üzerine gülerek karşılık veren oyuncu, “Anlatacağımı düşünmüyorsunuz herhalde. Hiçbir zaman aramız bozulmadı” şeklinde konuştu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir