Demet Akalın’dan yeni bakan Mahinur Özdemir hakkında dikkat çeken yorum

Geçtiğimiz gün açıklanan yeni kabinede Mahinur Özdemir Göktaş, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı görevine getirildi. Sosyal medya hesabından yeni görevi için Erdoğan'a teşekkür eden Göktaş'ın paylaşımına Demet Akalın'dan yorum geldi. Akalın, "5 dil bilen bir Aile Bakanını yürekten kutluyorum. Kadına şiddetle alakalı sizi yakından takip edeceğiz" dedi.

featured

Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçtiğimiz gün yemin töreninin ardından Çankaya Köşkü’nde düzenlediği basın toplantısında yeni kabine üyelerini açıkladı. Erdoğan, yeni Kabine’de Mahinur Özdemir Göktaş‘a Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı görevini verdi.

ÖZDEMİR ERDOĞAN’A TEŞEKKÜR ETTİ

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı görevini üstlenen Göktaş sosyal medya hesabından yeni görevi ile ilgili paylaşım yaptı. Göktaş “Türkiye Yüzyılı kabinesinde, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı olarak milletimize hizmet etme şerefini şahsıma tevdi eden Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a çok teşekkür ediyorum.” mesajını yayınladı.

DEMET AKALIN’DAN DİKKAT ÇEKEN YORUM

Ünlü şarkıcı Demet Akalın yeni Bakan Mahinur Özdemir Göktaş’ın paylaşımına dikkat çeken bir yorum yaptı. Gül ve kalp emojisi koyduğu yorumunda “5 dil bilen bir Aile Bakanını yürekten kutluyorum. Kadına şiddetle alakalı sizi yakından takip edeceğiz” ifadelerini kullandı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir