Etrafında sürekli seksi kadınlar olan Dan Bilzerian evlendi mi?

Dünya genelinde üne sahip olan fenomen Dan Bilzerian’ın evlendiği iddiası sosyal medyanın gündemine oturdu. Parayı su gibi harcadığı lüks hayatını milyonlarca takipçisine göstermekten çekinmeyen Dan, Instagram’dan damatlık giydiği ve yanında gelinlik giyen bir kadın olduğu fotoğrafını ‘’Sonunda yaptım’’ notuyla paylaştı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yanında hep birbirinden güzel genç kadınlar vardı Dan Bilzerian‘ın. Evinde, ofisinde, çıktığı tatillerde… Kısacası adım attığı her yerde. Bir poker oyuncusu olarak tanınan, aslına bakılırsa da göz kamaştıran servetinin kaynağı tam olarak bilinmeyen Bilzerian, son Instagram paylaşımıyla 33 milyon takipçisini şoke etti.

GERÇEKTEN EVLENDİ Mİ?

Çünkü Dan Bilzerian, yani dünyanın “hiç evlenmeyecek tek insanı” olarak nitelendirilen kişi, hayatını partnerlerinden biriyle birleştirmiş gibi görünüyor o paylaşımda.

62De5C544E3Fe117Fccc1D55

Bilzerian, Instagram sayfasında yer verdiği fotoğrafta, iki yanı bembeyaz çiçeklerle süslenmiş bir yolda yanında su yeşili elbise giymiş bir genç kadınla kol kola yürürken görülüyor. Genellikle mayo ya da şortla objektiflere poz veren Bilzerian’ın üzerinde bu kez bir takım elbise var.

Yanındaki genç kadın ise elinde bir buket çiçek taşıyor. Üstelik de parmağındaki iri taşlı yüzük fotoğrafta bile dikkat çekiyor. Dan Bilzerian’ın “Sonunda yaptım” mesajıyla paylaştığı bu fotoğraf, ilk bakışta, dünyanın en çapkın adamının evlendiğini düşündürdü.

62De5Bf44E3Fe117Fccc1D50

Bazı takipçileri Bilzerian’ın evlendiğini kabul ederken bazıları da bunun bir “oyun” olduğunu ileri sürdü. Uzun sözün kısası kimse Dan Bilzerian’ın evlendiğine inanmadı.

‘DAN EVLENDİĞİNE GÖRE EN BÜYÜK RAKİBİM ETKİSİZ HALE GELDİ’

Bazı takipçileri Bilzerian’ın sonunda gerçekten evlendiğini düşündü ve ona mutluluklar diledi. Bazı takipçileri ise onun bir başkasının düğününe gittiğini ve sırf konuşulmak için böyle bir fotoğraf paylaştığını ileri sürdü. Birçok takipçisi “İnanmıyorum” diye yorum yaparken bazıları da “Dan evlendiğine göre en büyük rakibim artık etkisiz hale geldi” tarzında esprili bir şekilde görüşlerini bildirdi.

62De5Cfd4E3Fe117Fccc1D63

Özetle, sosyal medyanın en çapkın adamı olarak bilinen Dan Bilzerian’ın gerçekten evlenip evlenmediği, o fotoğrafı paylaştığı andan itibaren büyük bir tartışma konusu oldu.

ORDUYA HİZMET ETTİ, ÜNİVERSİTEYİ BİTİRDİ

Tam adı Daniel Brandon Bilzerian olan 41 yaşındaki Dan Bilzerian, Tampa, Florida’da dünyaya geldi. Wall Street’te başarılı bir girişimci olan babası, hem Dan hem de kardeşi Adam adına birer fon oluşturmuştu.

62De5D294E3Fe117Fccc1D67

Yani geleceği zaten baştan garanti altına alınmıştı. 2000 yılında denizci olarak askerlik hizmetini yapan Dan Bilzerian, daha sonra Florida Üniversitesi’nin İşletme ve Kriminoloji bölümlerine girdi.

LÜKS HAYATINI GÖZLER ÖNÜNE SERİYOR

Gösterişli bir hayat sürmesini sağlayan kazancını ise 2009 yılında Poker World Series’e katılarak kazandı. Instagram’da ilgi çekmeye başlaması 2013 yılında oldu. Bu konudaki ilk adımları da bundan bir yıl önce atmaya başlamıştı. Dan Bilzerian dünya çapında adını, lüks hayatını gözler önüne serdiği bu paylaşımlarla duyurdu.

62De5D624E3Fe117Fccc1D6A

200 MİLYON DOLARLIK SERVET

Sürekli olarak ilgi çekmeyi seven Bilzerian, 2016 yılı için ABD başkanlığına aday adayı olacağını açıkladı. Fakat sonra Donald Trump’a destek verdi. Dan Bilzerian’ın 2022 yılı itibarıyla 200 milyon dolar serveti olduğu belirtiliyor.

 

Etrafında sürekli seksi kadınlar olan Dan Bilzerian evlendi mi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.