Cinsiyet değiştiren oyuncu Meli Bendeli’den kendisini eleştirenlere iç çamaşırlı yanıt

Ekranların fenomen dizisi Çukur'da Timsah Celil karakterine hayat vererek ünlenen ve geçtiğimiz yıl trans birey olduğunu itiraf eden Ahmet Melih Yılmaz, görünümünü tamamen değiştirerek adını Meli Bendeli yapmıştı. Ünlü isim bu kez kendisini eleştirenlere iç çamaşırlı pozuyla karşılık verdi.

featured

Ekranların fenomen dizisi Çukur’da Timsah Celil karakterine hayat vererek ünlenen ve geçtiğimiz yıl trans birey olduğunu itiraf eden Ahmet Melih Yılmaz, görünümünü tamamen değiştirerek adını Meli Bendeli yapmıştı. Ünlü isim bu kez kendisini eleştirenlere iç çamaşırlı pozuyla karşılık verdi.

Çukur dizisindeki Timsal Celil karakteriyle hafızalara kazınan oyuncu Ahmet Melih Yılmaz, geçtiğimiz yıl trans birey olduğunu açıklamış ve ismini Meli Bendeli olarak değiştirmişti.

HORMON MASRAFLARINI AÇIKLAMIŞTI

Değişim sürecinin oldukça masraflı olduğunu söyleyen Meli Bendeli, ‘Bu işler masraf işleridir, aylık benim 1500 TL hormon masrafım var. Zamanı, koşulları bekledim, beklerken de 30 yaşına geldim’ demişti.

1 AYDA 5 AMELİYAT OLMUŞTU

1 ayda 5 ameliyat olan ve 8 saat boyunca ameliyathanede kaldığını söyleyen Meli Bendeli, “Ee kolay mı kadın olmak Melicim! Öyle kısacık etek giyip dolaşmayla kadın mı olunur hiç? Olunmaz demi, ödedik bedelini madem” demişti.

Ünlü isim şimdi de kendisini eleştirenlere iç çamaşırlı pozuyla yanıt verdi:

“Ah timsah vah timsahcılara, kıskanç saçaklı gızlara ve emekli dayılara…”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir